PlusLiga: Grzegorz Kosok trenuje z Jastrzębskim Węglem

Siatkówka
PlusLiga: Grzegorz Kosok trenuje z Jastrzębskim Węglem
fot. Cyfrasport
Grzegorz Kosok (w środku).

Grzegorz Kosok rozpoczął treningi z siatkarzami ekstraklasowego Jastrzębskiego Węgla. 34-letni środkowy grał w przeszłości w tym klubie z przerwą przez cztery sezony, we wrześniu rozwiązał kontrakt z Asseco Resovią Rzeszów, który miał obowiązywać do końca sezonu.

- Po rozwiązaniu umowy z Resovią szukam klubu, dzięki uprzejmości trenera i zarządu Jastrzębskiego Węgla mogę ćwiczyć z drużyną, a w międzyczasie myśleć, co dalej z moją karierą sportową – powiedział zawodnik, cytowany w klubowej telewizji.

 

Zobacz także: Sensacyjny transfer! Siatkarski mistrz Europy zagra na zapleczu PlusLigi

 

Przypomniał, że rozpoczął treningi w jastrzębskiej hali po raz trzeci. - Mam 34 lata, a wchodząc znów do szatni czułem się jak junior, jak ktoś nowy, który musi wszystkich poznać. Oczywiście fakt, że ze sztabem szkoleniowym, niektórymi graczami znam się od jakiegoś czasu, działa na plus, ale na pewno mały stresik był – stwierdził Kosok.

 

 

Zespół trenera Luke’a Reynoldsa w poniedziałek wrócił do zajęć po kwarantannie spowodowanej zakażeniami koronawirusem. Przygotowuje się do kolejnych meczów w PlusLidze, najbliższy rozegra u siebie w sobotę z Treflem Gdańsk.

 

27 – 29 października jastrzębianie zagrają w turnieju drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z węgierskim Fino Kaposvar VC i gospodarzem rumuńską Arcadą Galati.

A.J., PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze