Portugalski komentator oszalał! 15-sekundowy "goool" na stadionie Lecha (WIDEO)

Piłka nożna
Portugalski komentator oszalał! 15-sekundowy "goool" na stadionie Lecha (WIDEO)
Fot. PAP
Lech Poznań przegrał z Benficą Lizbona po dobrym spotkaniu w Lidze Europy.

Jeden z portugalskich komentatorów relacjonujących czwartkowe spotkanie Lecha Poznań i Benfiki Lizbona dał prawdziwy pokaz swoich umiejętności. Po trzeciej bramce dla lizbońskiego zespołu dziennikarz wykrzyczał długie i głośne "goool", które stadion przy Bułgarskiej zapamięta na długo.

Czwartkowy mecz Lecha z Benficą odbył się bez udziału kibiców, ale na stadionie przy Bułgarskiej nie zabrakło głośnych okrzyków i wielkich emocji. Co ciekawe autorem najgłośniejszego okrzyku nie był żaden członek sztabu czy zawodnik, ale relacjonujący spotkanie portugalski komentator.


ZOBACZ TAKŻE: Siedmiu Polaków w składzie! I gra w piłkę! Wieczór nadziei przy Bułgarskiej! (Noty Romana Kołtonia)


Emocjonalny komentarz Portugalczyka uwiecznił i udostępnił na Twitterze prowadzący stadionowe studio Polsatu Sport Przemysław Iwańczyk. Pasja z jaką komentator skomentował zdobycie trzeciej bramki dla Benfiki to doskonały przykład tego jak można przekazać emocje kibicom oglądającym spotkanie 3000 kilometrów od stadionu.

 


Co ciekawe reakcję portugalskiego dziennikarza było słychać nie tylko na wideo udostępnionym na Twitterze, ale także w telewizji. Niektórzy porównali 15-sekundowe "goool" Portugalczyka do... syreny alarmowej. Trzeba przyznać, że to całkiem trafne porównanie.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze