Liga rosyjska: Grzegorz Krychowiak wyrzucony z boiska!

Grzegorz Krychowiak został ukarany czerwoną kartką w przegranym u siebie 1:2 meczu z Rotorem Wołgograd.

Piłkarz Lokomotiwu Moskwa Grzegorz Krychowiak został ukarany czerwoną kartką, w konsekwencji dwóch żółtych, w przegranym u siebie 1:2 meczu z Rotorem Wołgograd w 12. kolejce rosyjskiej ekstraklasy. Reprezentant Polski musiał opuścić boisko w doliczonym czasie gry.

30-letni pomocnik po raz pierwszy zobaczył żółtą kartkę już po kwadransie gry, a po raz drugi - w 90+5. minucie.

Cały mecz w ekipie gospodarzy rozegrał Maciej Rybus.

Wcześniej w sobotę gola dla Dynama Moskwa, swojego pierwszego w sezonie, zdobył Sebastian Szymański. Stołeczna drużyna pokonała u siebie PFK Soczi 3:1. Reprezentant Polski grał do 84. minuty.

W tabeli Lokomotiw ma 21 punktów i zajmuje czwarte miejsce, a Dynamo (20) jest piąte.