MLS: Kolejne trafienie Adama Buksy dla Revolution (WIDEO)

Adam Buksa strzelił piątego gola dla New England Revolution

Adam Buksa zdobył bramkę dla New England Revolution w zremisowanym 1:1 (0:0) wyjazdowym meczu z Nashville SC w Major League Soccer. Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 77. minucie. To jego piąte trafienie w tym sezonie na amerykańskich boiskach biorąc pod uwagę rozgrywki MLS oraz turniej MLS is Back.

Buksa wszedł na boisko w 63. minucie, zastępując Diego Fagundeza. Niecały kwadrans później popisał się skutecznym uderzeniem z 16 metrów, mimo że próbowało go powstrzymać kilku rywali. Dla gospodarzy bramkę uzyskał Walker Zimmerman w 74. minucie.

Spotkanie w Nashville rozpoczęło się z dużym opóźnieniem (82-minutowym) ze względu na ulewę. Drużyna New England Revolution zajmuje piąte miejsce w Konferencji Wschodniej - 29 punktów w 20 spotkaniach. Liderem jest Toronto FC - 41 pkt.