MLS: Pierwsza bramka Przemysława Frankowskiego w tym sezonie (WIDEO)

Przemysław Frankowski zdobył bramkę, a jego Chicago Fire zremisowało u siebie z New York Red Bulls 2:2.

Przemysław Frankowski zdobył bramkę, a jego Chicago Fire zremisowało u siebie z New York Red Bulls 2:2 w sobotnim meczu ligi MLS. To pierwsze trafienie 25-letniego piłkarza reprezentacji Polski w tych rozgrywkach w tym sezonie.

Frankowski rozegrał całe spotkanie, a na listę strzelców wpisał się w 71. minucie. Po tym golu gospodarze objęli prowadzenie 2:1. W drugie minucie doliczonego czasu gry do wyrównania doprowadził Brian White.

Drużyna polskiego pomocnika po rozegraniu 19 meczów ma 21 punktów i zajmuje 11. miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Red Bulls mają na koncie 20 spotkań, w których zdobyli 26 "oczek", co daje im siódmą lokatę.