Kolejne przypadki koronawirusa w klubie Vitala Heynena i Wilfredo Leona

Siatkówka
Kolejne przypadki koronawirusa w klubie Vitala Heynena i Wilfredo Leona
fot. Cyfrasport
W drużynie Vitala Heynena i Wilfredo Leona pojawiły się kolejne przypadki koronawirusa.

Klub Serie A1 Sir Safety Conad Perugia poinformował, że trzech kolejnych siatkarzy uzyskało pozytywne wyniki testów na koronawirusa. Cała drużyna przebywa w izolacji. Trenerem tego zespołu jest selekcjoner reprezentacji Polski Vital Heynen, a czołowym zawodnikiem przyjmujący naszej kadry – Wilfredo Leon.

Przypomnijmy, że w miniony piątek pojawiła się informacja, że jeden z siatkarzy Perugii ma koronawirusa. Dzień później okazało się, że pozytywne wyniki testów ma dwóch graczy i jeszcze dwie osoby z klubu. Zdaniem serwisu ivolleymagazine.it dwóch zakażonych siatkarzy to środkowi – Sebastian Sole i Fabio Ricci.

 

Zobacz także: Wiadomo, kto jest zarażony w ekipie Wilfredo Leona. Perugia ma kłopot!

 

Jak się okazało, to niestety nie koniec złych wiadomości z Perugii. Kolejne testy wykazały, że trzech innych siatkarzy jest zakażonych koronawirusem. Wszyscy ci zawodnicy zostali odizolowani zgodnie z protokołem. Nie mają żadnych objawów, z wyjątkiem jednego gracza, który ma łagodne objawy. W nadchodzących dniach zostaną przeprowadzone kolejne testy dla wszystkich pozostałych siatkarzy.

 

Sir Safety Conad Perugia w niedzielę rozegrała mecz 7. kolejki włoskiej Serie A1, w którym pokonała Consar Ravenna 3:0. Wilfredo Leon zdobył dla swej drużyny 23 punkty i był najlepszym zawodnikiem tego spotkania. Było to dla drużyny trenera Heynena siódme ligowe zwycięstwo w siódmym meczu obecnego sezonu.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie