Zdjęcie Milika wywołało burzę w Neapolu. "Tak odwdzięczasz się za zaufanie?"

Piłka nożna
Zdjęcie Milika wywołało burzę w Neapolu. "Tak odwdzięczasz się za zaufanie?"
fot. Cyfrasport
Arkadiusz Milik

Z pozoru niewinne zdjęcie, które miało przynieść pozytywny efekt, wywołało nie lada zamieszanie i stało się pretekstem do dyskusji o karierze Arkadiusza Milika w Neapolu. Zdaniem tamtejszych kibiców Polak lekceważy klub oraz ich samych.

Co takiego zrobił Milik, co wywołało spory niesmak w Neapolu? Wychowanek Rozwoju Katowice wrzucił na Instagrama zdjęcie swojego psa sprzed kilku miesięcy oraz obecne. Spotkało to się jednak z falą negatywnych komentarzy pod adresem polskiego piłkarza. Kibicom SSC Napoli nie podoba się bowiem, że Milik pobiera pensje w klubie, jednak w ogóle nie trenuje z zespołem.

 

"W letnim okienku transferowym Milik odrzucił wszelakie oferty przenosin. Zawodnik był już po rozmowach z Juventusem i Romą, a także miał kilka propozycji z Premier League. Za każdym razem nie udało się jednak dojść do porozumienia. Polak w jednym z wywiadów przyznał, że chce zrobić kolejny krok w swojej karierze, jako że Napoli nie jest już w stanie zaspokoić jego ambicji. Prawda dla Milika jest jednak bolesna. Po dwóch ciężkich kontuzjach, jeszcze nie pokazał, że jest zawodnikiem światowej klasy" - piszą dziennikarze calcionapoli1926.it.

 

Zobacz także: "Milik dogadał się z nowym klubem". Włoski agent o sytuacji napastnika

 

"Jest jeszcze jedna prawda, nie do podważenia. Napoli po dwóch zerwanych więzadłach w kolanie Milika nie odwróciło się od niego, ufając mu. Obecna postawa zawodnika pokazuje brak jego wdzięczności wobec klubu" - przyznali otwarcie żurnaliści.

 

Na Instagramie pod zdjęciem Milika można przeczytać komentarze niezadowolonych kibiców SSC Napoli, którzy woleliby oglądać swojego piłkarza trenującego z zespołem, zamiast siedzącego na kanapie z psem, inkasując przy tym wielkie pieniądze.

 

"Po dwóch ciężkich kontuzjach, wielkim wsparciu, które otrzymywałeś, kiedy przez trzy lata zagrałeś w 10 meczach, w ten sposób się odwdzięczasz?" - napisał jeden z fanów.

 

Według dotychczasowych doniesień, Milik najprawdopodobniej opuści Napoli na początku 2021 roku. Dla klubu spod Wezuwiusza od 2016 roku rozegrał 122 mecze i zdobył 48 bramek.

 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🐶❤️#ganador

Post udostępniony przez Arek Milik (@arekmilik)

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie