Fortuna 1 Liga: Radomiak Radom – GKS Tychy. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Środek tygodnia oznacza kolejne spotkania Fortuna 1 Ligi. Rozegrane zostaną w sumie dwa spotkania zaległe, które nie mogły odbyć się w wyznaczonym wcześniej terminie. W środę w Radomiu miejscowy Radomiak zmierzy się z GKS-em Tychy. Relacja na żywo z meczu Radomiak Radom – GKS Tychy na Polsatsport.pl.

Radomianie mają szansę dogonić czołówkę, natomiast GKS potrzebuje punktów, aby wzmocnić swoją pozycje w górnej części tabeli. Aż 70% goli radomianie stracili w drugich połowach, natomiast tyszanie większość bramek tracą do przerwy. Do tego w meczach wyjazdowych GKS na przerwę nie schodził jeszcze przegrywając, a przez cały sezon taka sytuacja zdarzyła się tylko jeden raz.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pandemia coraz bardziej komplikuje sezon Fortuna 1 Ligi

 

We wszystkich meczach Radomiaka w pierwszych połowach padała co najmniej jedna bramka i zawsze jedna z drużyn prowadziła do przerwy. Tyszanie wygrali 6 z ostatnich 7 pierwszych połów, natomiast Radomiak przegrał 4 z 5. W poprzednim roku obie ekipy mierzyły się ze sobą trzykrotnie i za każdym razem oba zespoły strzelały bramkę.

 

W obecnym sezonie do drugiej ligi (trzeci poziom) spadnie tylko jeden z 18 zespołów. Nie zmieniły się natomiast zasady awansu. Bezpośredni uzyskają dwa najlepsze kluby, a trzecim zespołem z promocją do ekstraklasy będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Relacja na żywo z meczu Radomiak Radom – GKS Tychy na Polsatsport.pl. Początek od godziny 13:00.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie