PKO BP Ekstraklasy: Mecz Podbeskidzia z Zagłębiem przełożony

Piłka nożna
PKO BP Ekstraklasy: Mecz Podbeskidzia z Zagłębiem przełożony
fot. Cyfrasport
Na wniosek KGHM Zagłębia Lubin mecz piłkarskiej ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała został przełożony z 6 na 16 listopada.

Na wniosek KGHM Zagłębia Lubin mecz piłkarskiej ekstraklasy z Podbeskidziem Bielsko-Biała został przełożony z 6 na 16 listopada. Powodem jest aktualna sytuacja epidemiczna w zespole z Dolnego Śląska.

We wtorek Zagłębie poinformowało o pozytywnych wynikach u zawodników i w sztabie trenerskim na obecność COVID-19 i jeszcze tego samego dnia został przełożony mecz Pucharu Polski lubinian z Podbeskidziem. Tak się złożyło, że ekipa z Dolnego Śląska zaraz miała ponownie zagrać z drużyną z Bielska, ale tym razem w lidze. Lubinianie już we wtorek zapowiedzieli, że to spotkanie także będą chcieli przełożyć i w środę zapadała decyzja, że tak się stało.

 

ZOBACZ TAKŻE: Sebastian Walukiewicz na celowniku piłkarskich potęg

 

- Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. po konsultacji z Zespołem Medycznym PZPN, mając na uwadze pozytywne wyniki testów pod kątem obecności wirusa SARS-COV-2 w zespole "Miedziowych" wyznaczył nowy termin rozegrania meczu 9. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Podbeskidziem Bielsko-Biała i KGHM Zagłębiem Lubin. Spotkanie zostanie rozegrane 16 listopada 2020 roku o godz. 20:30 – poinformował klub z Dolnego Śląska.

 

Po ośmiu kolejkach piłkarskiej ekstraklasy Zagłębie w tabeli jest trzecie, a Podbeskidzie 15.

PN, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie