Trinity Force Puchar Polski w League of Legends wystartuje 1 listopada na antenie Polsat Games

E-sport
Trinity Force Puchar Polski w League of Legends wystartuje 1 listopada na antenie Polsat Games
fot. Materiały prasowe
Trinity Force Puchar Polski w League of Legends wystartuje 1 listopada na antenie Polsat Games.

Zakończył się etap otwartych kwalifikacji do Trinity Force Pucharu Polski, nowego turnieju wspieranego przez Riot Games czyli twórców gry League of Legends. Uczestnicy powalczą o nagrody z puli pieniężnej wynoszącej 50 000 złotych. Rozgrywki będą transmitowane równolegle w telewizji oraz w internecie.

Trinity Force Puchar Polski w League of Legends dołącza do listy autorskich produkcji Polsat Games. W otwartych kwalifikacjach do tych rozgrywek udział wzięły czołowe zespoły z całej Polski. Do głównej fazy turnieju awansowało osiem drużyn, które powalczą o końcowy triumf oraz nagrody pieniężne z puli wynoszącej 50 000 zł. Transmisja z dedykowanego rozgrywkom esportowym studia w Warszawie wystartuje 1 listopada o godzinie 17:00 i będzie się odbywać równolegle w Polsat Games oraz w internecie na platformach IPLA, Twitch.tv i YouTube.


Cztery tury otwartych kwalifikacji wyłoniły osiem najlepszych zespołów Trinity Force Pucharu Polski, które walkę o zwycięstwo rozpoczną w drabince podwójnej eliminacji. Wśród uczestników nowych rozgrywek są triumfatorzy europejskiego turnieju EU Masters - AGO Rogue, zwycięzcy 4. sezonu Alior Bank Ultraligi - K1CK Neosurf, uczestnicy poprzedniego sezonu Ultraligi - piratesports, 7more7, Illuminar Gaming, a także zupełnie nowe zespoły - Płonące Garnitury, No Name Esport oraz Cream Real Betis.


„Dodatkowa okazja do rywalizacji dla polskich zespołów League of Legends to kolejny krok w kierunku jeszcze większej profesjonalizacji rodzimej sceny esportowej. Cieszę się, że nasz partner, firma Riot Games, docenia wkład Polsat Games w rozwój polskiego League of Legends. Kolejna produkcja LoL-a na antenie tej stacji to przede wszystkim zasługa graczy, którzy nieprzerwanie od pierwszej edycji Ultraligi odnoszą wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej. Z pewnością podczas Trinity Force Pucharu Polski czeka nas mnóstwo emocjonujących spotkań, na które już teraz zapraszam do Polsat Games”. - Marcin Kilar, Dyrektor Operacyjny w firmie FRENZY.

 

 

Komentarzem i analizą podczas Trinity Force Pucharu Polski zajmie się zespół komentatorów doskonale znanych widzom Polsat Games. Będą to Dawid “Azonh” Letachowicz, Michał “Avahir” Kudliński, Tomasz “TheFakeOne” Milaniuk, Mikołaj “Silv4n” Sinacki, Tomasz “Magvayer” Filipiuk, a także Michał “Myha” Francuz.


Każda transmisja Trinity Force Pucharu Polski będzie zawierała segmenty publicystyczne oraz specjalistyczną analizę. Za organizację rozgrywek i produkcję transmisji odpowiada firma FRENZY, która zajmuje się realizacją topowych, esportowych wydarzeń w Polsce - są to m.in. Alior Bank Ultraliga, Polska Liga Esportowa oraz Ekstraklasa Games.

 

Oglądaj w akcji najlepszych esportowców na świecie. Śledź polskie i międzynarodowe rozgrywki w League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive czy FIFA 20. Dowiedz się więcej dzięki programom, w którym eksperci rozłożą na czynniki pierwsze wszystkie najważniejsze wydarzenia ze świata esportu. Bądź na bieżąco z nowinkami technologicznymi, dzięki rzetelnym recenzjom sprzętu i gadżetów. Baw się, oglądając programy rozrywkowe z gwiazdami internetu, kultowe seriale anime, czy talk-show z udziałem twórców gier. Włącz Polsat Games i zobacz, co jest grane!

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie