Yann Sommer zabawił się z piłkarzami Realu Madryt. Niesamowity drybling! (WIDEO)

Yann Sommer pokazał, że ma nerwy ze stali! W meczu Borussia Moenchengladbach - Real Madryt wdał się w drybling z rywalami i ostatecznie świetnie sobie poradził.

To była 20. minuta spotkania 2. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Utrzymywał się wynik 0:0, a wtedy piłka trafiła do bramkarza gospodarzy Yanna Sommera. Szwajcar znajdował się pod presją, gdyż od razu doskoczył do niego Karim Benzema. Mimo to poradził sobie z nim, lecz po chwili dobiegł do niego Vinicius. Z nim też Sommer wygrał ten pojedynek i od razu oddał futbolówkę obrońcom.

Gospodarze po chwili... stracili piłkę, co poskutkowało szansą dla rywali. Z dystansu uderzył Casemiro, jednak skończyło się na strachu.

Mecz zakończył się remisem 2:2. Borussia prowadziła już 2:0 po dwóch trafieniach Marcusa Thurama, jednak w ostatnich minutach do siatki trafili wcześniej wspomniani Benzema oraz Casemiro. Po dwóch kolejkach Niemcy zajmują drugie miejsce w grupie, "Królewscy" dość niespodziewanie są ostatni. Stawkę uzupełniają Szachtar (pierwsza pozycja) oraz Inter (trzecia).

Oglądaj na żywo największe europejskie gwiazdy piłki nożnej i ekscytujące zmagania najlepszych europejskich drużyn – fazy pucharowe Ligi Mistrzów UEFA i Ligi Europy UEFA 2020/2021 na kanałach Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2, w Cyfrowym Polsacie, Plusie i IPLI. Prestiżowe rozgrywki dostępne są w telewizji, na komputerach, smartfonach i tabletach.