Koloseum: Ogłoszenie kolejnej walki na PBN. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Koloseum: Ogłoszenie kolejnej walki na PBN. Transmisja w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Początek magazynu "Koloseum" o godz. 20:15.

Przed nami kolejny odcinek magazynu sportów walki "Koloseum". W nim prowadzący studio Patrycja Zahorska oraz Łukasz Jurkowski porozmawiają ze swoimi gośćmi na bieżące wydarzenia. Nie zabraknie ciekawych komentarzy, analiz ekspertów oraz zakulisowych wiadomości! Transmisja w Polsacie Sport News oraz na Polsatsport.pl.

Nasi prowadzący tradycyjnie z naszymi ekspertami - Tomaszem Marciniakiem oraz Przemysławem Saletą postarają się omówić najświeższe aktualności ze świata sportów walki. W programie ogłosimy kolejną walkę gali Polsat Boxing Night i oczywiście porozmawiamy z jej uczestnikami.

 

W "Koloseum" wysłuchamy także fragmentu wywiadu Andrzeja Kostyry z Frankiem Warrenem - angielskim menedżerem oraz promotorem bokserskim.

 

W części poświęconej MMA połączymy się z bohaterkami gali KSW 56 - Karoliną Owczarz oraz Justyną Habą. Ponadto ogłosimy kolejne starcie na gali FEN 31 i przedstawimy zapowiedź wydarzenia jakim będzie Babilon MMA 17.

 

Zobacz także: Karolina Owczarz przed KSW 56: To najmocniejsza rywalka w mojej karierze

 

Nie zabraknie także wspomnienia niedawnej gali Genesis, w której przypomnijmy - zawodnicy walczyli na gołe pięści. W walce wieczoru Josh Barnett pokonał Marcina Różalskiego, który zmagał się z kontuzją oka. Przedstawimy kulisy tego wydarzenia.

 

Tradycyjnie Bartłomiej Stachura zaprosi nas do swojego kącika analiz. Tym razem nasz ekspert weźmie pod lupę ostatnią w karierze walkę jednego z najlepszych zawodników MMA na świecie Khabiba Nurmagomedova z Justinem Gaethje.

 

Transmisja "Koloseum" o godz. 20:15 w Polsacie Sport News i na Polsatsport.pl.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie