Polsat Boxing Night 9: Przemysław Runowski zmierzy się z Michałem Syrowatką!

Sporty walki
Polsat Boxing Night 9: Przemysław Runowski zmierzy się z Michałem Syrowatką!
fot. Polsat Sport
Pojedynek dwóch czołowych pięściarzy kategorii półśredniej został dodany do rozpiski gali Polsat Boxing Night 9

Pojedynek dwóch czołowych pięściarzy kategorii półśredniej został dodany do rozpiski gali Polsat Boxing Night 9. Podczas wydarzenia, które odbędzie się 5 grudnia Przemysław Runowski (19-1, 4 KO) skrzyżuje rękawice z Michałem Syrowatką (22-4, 7 KO).

Dla Runowskiego będzie to druga walka w tym roku. Swój ostatni pojedynek “Kosiarz” stoczył 17 lipca na gali Babilon Fight Night. Wówczas pokonał on jednogłośną decyzją sędziów debiutującego w zawodowym boksie mistrza FEN i Babilon MMA Daniela Rutkowskiego (0-1). Runowski ma na swoim koncie 19 zawodowych zwycięstw i tylko jedną porażkę.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kostyra o Polsat Boxing Night 9: Kilka zestawień jest frapujących, godnych "starych", sławnych gal

 

Z kolei Syrowatka swojego ostatniego występu nie może zaliczyć do udanych. 31 lipca na Babilon Fight Night pięściarz z Ełku niespodziewanie przegrał z Finem Oskarim Metzem (12-0, 4 KO). W starciu z Runowskim Syrowatka z pewnością będzie chciał wrócić na ścieżkę zwycięstw.

 

Gala Polsat Boxing Night odbędzie się 5 grudnia. Main eventem gali będzie pojedynek Michała Cieślaka (19-1, 11 KO) z Taylorem Mabiką (19-6, 8 KO).

 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie