Tauron Liga: Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

Energa MKS Kalisz i #VolleyWrocław zmierzą się w meczu 7. Kolejki Tauron Ligi. Oba zespoły grały ze sobą zaledwie kilka dni temu w rozgrywanym awansem spotkaniu. Zwycięstwo wynikiem 3:1 odniosły wtedy siatkarki z Kalisza. Czy wrocławianki wezmą rewanż za niedawną porażkę? Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

W niedzielę będziemy świadkami drugiego w tym tygodniu spotkania Energa MKS Kalisz i #VolleyWrocław. Oba zespoły walczyły ze sobą we wtorek po tym jak z kwarantanny powróciły zawodniczki z Wrocławia. Powrót po długiej izolacji zazwyczaj oznacza słabszą formę, ale początek ostatniego meczu należał akurat do wrocławianek. Kluczowa dla losów pierwszego seta okazała się seria dziesięciu (!) akcji wygranych przez gospodynie – od stanu 13:12 do 23:12, przy zagrywkach Karoliny Fedorek. Dzięki temu cały set zakończył się ostatecznie wynikiem 25:15. Potem jednak trzy kolejne partie padły już łupem kaliszanek, a po podopiecznych trenera Wojciecha Kurczyńskiego było widać brak rytmu gry. Od tego spotkania minęło jednak kilka dni, więc forma #VolleyWrocław powinna rosnąć z każdym meczem.

Przed siatkarkami z Wrocławia piekielnie trudne zadanie. Kaliszanki zajmują aktualnie drugie miejsce w tabeli, a z sześciu rozegranych dotychczas spotkań wygrały aż pięć. Duża w tym zasługa Zuzanny Szperlak, która zdobyła tytuł MVP po ostatnim spotkaniu z #VolleyWrocław. Także w niedzielę powinna stanowić spore zagrożenie dla siatkarek z Wrocławia.

Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - #VolleyWrocław od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.