Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź zmierzą się w spotkaniu, które od zawsze budzi wielkie emocje. Czas na derby Łodzi, które tym razem mogą zadecydować o miejscu na podium ligowej tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

Przed nami wielki mecz, w którym obie strony nie zamierzają odpuszczać żadnej piłki. Spotkanie nie byłoby tak elektryzujące gdyby nie fakt, że Grot Budowlani Łódź wreszcie odnalazły formę po fatalnym początku sezonu i opuściły strefę spadkową zajmując aktualnie 5. miejsce w Tauron Lidze. Siatkarki z Łodzi w ostatniej kolejce wręcz zdeklasowały rywalki z Piły w trzech szybkich setach i do poniedziałkowego spotkania przystąpią z równie bojowym nastawieniem. W drużynie Błażeja Krzyształowicza nie brak młodych utalentowanych, ale jednocześnie doświadczonych już zawodniczek, które mogą przesądzić o losach meczu. Szczególnie warty uwagi może być występ 19-letniej Pauliny Damaske, która w krótkim pojedynku z Piłą zdobyła aż 19 punktów.

 

Zobacz także: TAURON Liga: Siatkarski nokaut w Łodzi

 

ŁKS również ma wiele argumentów, które w poniedziałek może przekuć w zwycięstwo. Łódzkie siatkarki zajmują aktualnie czwarte miejsce w ligowej tabeli i mają szanse na podium po derbowym spotkaniu. Duża w tym zasługa Nadji Ninković, która jest liderką rankingu blokujących Tauron Ligi oraz atakującej Katarzyny Zaroślińskiej-Król, która plasuje się na podium klasyfikacji punktujących. Także w derbach Łodzi powinny stanowić duże zagrożenie na siatce.

 

Relacja i wynik na żywo meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie