Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź. Transmisja w Polsacie Sport

Jakim wynikiem zakończą się derby Łodzi?

Czas na Derby Łodzi, w których ŁKS Commercecon Łódź podejmie drużynę Grot Budowlani Łódź. Obie drużyny sąsiadują ze sobą tabeli Tauron Ligi, więc derbowe spotkanie będzie dodatkową okazją do odskoczenia rywalkom z tego samego miasta. Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.

Poniedziałkowe starcie Tauron Ligi to prawdziwa gratka dla siatkarskich kibiców. W Derbach Łodzi zmierzą się finalistki rozgrywek sprzed dwóch sezonów - ŁKS Commercecon Łódź i Grot Budowlani Łódź. Stawką poniedziałkowego pojedynku są „jedynie” trzy punkty w ligowej tabeli, ale wszyscy są pewni, że łódzkie siatkarki nie odpuszczą żadnej piłki w tym starciu.

Walka będzie wyrównana tym bardziej, że niżej notowane zawodniczki Grot Budowlanych wreszcie odnalazły formę po fatalnym początku sezonu. Ostatnia wygrana nad Enea PTPS Piłą była prawdziwym pogromem, więc siatkarki Budowlanych przyjadą do hali mocno zbudowane tym imponującym zwycięstwem.

Nieco gorzej prezentuje się sytuacja ŁKS-u, który powraca po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w zespole. Dla podopiecznych Giuseppe Cuccariniego to już druga przerwa w treningach, której winowajcą był wirus SARS-CoV-2, więc nie wiadomo jak brak rytmu meczowego wpłynie na grę łódzkich siatkarek.

Transmisja meczu ŁKS Commercecon Łódź - Grot Budowlani Łódź o godz. 17:30 w Polsacie Sport.