Andrea Anastasi błysnął siatkarską techniką! "To się ma całe życie" (WIDEO)

Siatkówka
Andrea Anastasi błysnął siatkarską techniką! "To się ma całe życie" (WIDEO)
fot. Cyfrasport
Trener Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrea Anastasi.

Trener Vervy Warszawa Orlen Paliwa Andrea Anastasi był na przełomie lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych znakomitym przyjmującym. Choć od zakończenia jego kariery zawodniczej minęło już sporo czasu, w trakcie wyjazdowego meczu PlusLigi z Treflem Gdańsk włoski szkoleniowiec udowodnił, że wciąż dysponuje znakomitą siatkarską techniką.

W połowie października media obiegła informacja, że trener siatkarzy MKS Będzin Jakub Bednaruk został włączony do składu prowadzonej przez siebie drużyny. Wszystko przez trudną sytuację kadrową w tym zespole. Podczas meczu Trefla z Vervą okazało się, że kolejnego szkoleniowca ciągnie do powrotu na parkiet.

 

Zobacz także: Wielki powrót na parkiet! Jakub Bednaruk włączony do składu MKS Będzin

 

Sytuacja miała miejsce w drugim secie spotkania, przy stanie 18:20. Mateusz Mika zaatakował z drugiej piłki i zaskoczył tym wszystkich rywali z wyjątkiem... trenera Anastasiego, który ze spokojem odbił tę piłkę.

 

– To się ma całe życie – ocenił to zagranie komentujący mecz Marek Magiera.

 

 

Anastasi w roli przyjmującego wywalczył z reprezentacją Włoch mistrzostwo Europy (1989) oraz mistrzostwo świata (1990). Karierę zawodniczą zakończył w 1993 roku i rozpoczął pracę szkoleniowca. Od 2019 roku prowadzi drużynę Verva Warszawa Orlen Paliwa.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie