Magazyn MLS. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl

Magazyn MLS o godzinie 22:30.

We wtorkowym Magazynie MLS podsumujemy mecze ostatnich kolejek oraz przyjrzymy się najważniejszym wydarzeniom minionego tygodnia. Transmisja rozpocznie się o godz. 22:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

Jarosław Niezgoda w ubiegły czwartek zdobył dwa gole, a Portland Timbers pokonali u siebie Los Angeles Galaxy 5:2 w meczu ligi MLS. Minionej nocy z bramki cieszył się jeszcze jeden polski piłkarz - Kacper Przybyłko, który otworzył wynik w 28. minucie, skutecznie wykonując rzut karny. Jego Philadelphia Union wygrała z Chicago Fire 2:1.

Dzień później Guillermo Barros Schelotto został zwolniony z funkcji trenera piłkarzy Los Angeles Galaxy, zajmujących ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej ligi MLS. Ze względu na sytuację wywołaną pandemią koronawirusa władze MLS postanowiły zmienić tabelę rozgrywek.

We wtorkowym meczu z DC United Adam Buksa zdobył gola dla New England Revolution i jego drużyna wygrała 4:3 (1:2) w Major League Soccer. Polski piłkarz wpisał się na listę strzelców w 30. minucie. Tym samym dopisał do swojego rekordu szóste trafienie w tym sezonie.

Przykre wiadomości podane zostały do informacji we wtorek. Polski piłkarz grający w Portland Timbers, Jarosław Niezgoda zerwał więzadło krzyżowe w lewym kolanie. Dla niego oznacza to przedwczesne zakończenie sezonu. Kontuzji nabawił się podczas niedzielnego meczu z Vancouver Whitecaps (1:0).

Transmisja Magazynu MLS we wtorek o godz. 22:30 w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.