PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
Jakub Kochanowski od tego roku występuje w ZAKSIE.

Batalia ekip, które na początku sezonu wyróżniały się na tle innych zespołów w PlusLidze. Kibice Zawiercia i ZAKSY czekają zwłaszcza na rywalizację Mateusza Malinowskiego z Łukaszem Kaczmarkiem i Piotra Orczyka z Aleksandrem Śliwką. Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle w Polsacie Sport.

Po ponad trzech tygodniach przerwy "Jurajscy Rycerze" wracają na boisko. Wtorkowe spotkanie z podopiecznymi Nikoli Grbicia będzie pierwszym po izolacji domowej spowodowanej ogniskiem koronawirusa.

 

Drużyna z Zawiercia to obecnie trzeci zespół klasyfikacji PlusLigi. Podopieczni Igora Kolakovicia dobrze rozpoczęli swoje zmagania. Na pięć rozegranych meczów wygrali cztery, dzięki czemu na swoim koncie zgromadzili 13 punktów. Teraz na swoim terenie powalczą o kolejne ligowe punkty.

 

ZOBACZ TAKŻE: TAURON Liga: Derby Łodzi rozstrzygnęły się w czterech setach

 

Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle podobnie jak drużyna z Zawiercia, była na jakiś czas wyłączona z gry, ponieważ poddała się samoizolacji. Po powrocie do treningów zdołała jednak rozegrać dwa mecze, potwierdzając swoją dobrą dyspozycję. Siatkarze ZAKSY w ostatnich dwóch spotkaniach pokonali ekipę z Lubina i Suwałk.

 

Kędzierzynianie nie mieli wiele czasu na odpoczynek i regenerację. Ostatni mecz rozegrali w sobotę z MKS Ślepskiem Malow Suwałki, gdzie wygrali 3:0 i dopisali sobie ósme zwycięstwo w tym sezonie. Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle to jedyny niepokonany zespół w zmaganiach PlusLigi. W dotychczas rozgrywanych meczach zespół prowadzony przez trenera Grbicia zgromadził 24 punkty i jest zdecydowanym liderem PlusLigi.

 

Mecz pomiędzy Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle, a Aluron CMC Wartą Zawiercie odbędzie się bez udziału publiczności.

 

Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle od godziny 17:30 w Polsacie Sport.

PeZet, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie