Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Akcja Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle jest jedną z propozycji do zagrania tygodnia w PlusLidze.

Jak co tydzień razem z Państwem wybieramy najlepsze akcje rozgrywek siatkarskich. Które zagranie z PlusLigi było w minionym tygodniu najlepsze?

Komentatorzy Polsatu Sport wyłonili trzy najbardziej efektowne zagrania minionego tygodnia. Pierwsza z propozycji swoją długością przypomina jednak wymianę z rozgrywek żeńskich. Akcja z trzeciego seta meczu Ślepsk Malow Suwałki - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle trwała aż 52 sekundy! Zakończyła się świetnym atakiem Kamila Semeniuka z drugiej linii.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję tygodnia w TAURON Lidze! (SONDA)

 

Akcja numer dwa miała miejsce w rewanżowym spotkaniu Trefla Gdańsk z Vervą Warszawa Orlen Paliwa. Mateusz Mika wybronił bardzo trudną piłkę i jedną ręką dograł ją idealnie do Bartłomieja Lipińskiego. Przyjmujący nie zawahał się i potężnie zaatakował z lewego skrzydła. Gdańszczanie wygrali to spotkanie 3:2.

 

ZOBACZ TAKŻE: Justyna Łukasik i Mariusz Wlazły bohaterami najlepszych akcji tygodnia! (WIDEO)

 

Ostatnia propozycja łudząco przypomina zwycięską akcję jednej z poprzednich zabaw. Wtedy w roli głównej wystąpił Klemen Cebulj, a tym razem był to Marcin Waliński. Przyjmujący Ślepska Malow Suwałki założył kapitalną czapę Jakubowi Buckiemu. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że wykonał ten blok jedną ręką.

 

 

Na głosy czekamy do czwartku do godziny 12:00.

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie