Fortuna 1 Liga: GKS Bełchatów - Apklan Resovia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Późnym popołudniem w Bełchatowie odbędzie się ważny mecz dla układu tabeli. Miejscowy GKS zmierzy się z Resovią. Obie ekipy dotychczas zgromadziły po siedem punktów i plasują się w dolnych rejonach tabeli Fortuna 1 Ligi. Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Apklan Resovia na Polsatsport.pl.

Resovia w środę wygrała w Sosnowcu i była to dopiero druga wygrana w tym sezonie dla beniaminka, który oddalił się od ostatniego miejsca w ligowej tabeli. Zagłębie uległo u siebie rzeszowianom 0:2 i następnego dnia pracę stracił szkoleniowiec sosnowiczan - Krzysztof Dębek.

 

Ostatni raz obie ekipy mierzyły się jeszcze w drugiej lidze – wówczas bełchatowianie wygrali u siebie, a w Rzeszowie padł bezbramkowy remis.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga: Widzew stracił gola w ostatniej akcji meczu!

 

W ostatnich trzech meczach GKS zapracował sobie na 5 punktów, nie stracił ani jednej bramki. Jednak we wszystkich tych trzech meczach GKS-u padł tylko jeden gol. Resovia natomiast była w stanie strzelić bramkę w trzech z ostatnich pięciu spotkań.

 

W obecnym sezonie do drugiej ligi (trzeci poziom) spadnie tylko jeden z 18 zespołów. Nie zmieniły się natomiast zasady awansu. Bezpośredni uzyskają dwa najlepsze kluby, a trzecim zespołem z promocją do ekstraklasy będzie zwycięzca meczów barażowych z udziałem ekip z miejsc 3-6.

 

Relacja na żywo z meczu GKS Bełchatów - Apklan Resovia na Polsatsport.pl. Początek od godziny 15:00.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze