PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Indykpol AZS Olsztyn podejmie Cuprum Lubin w rozgrywanym awansem meczu 17. kolejki PlusLigi.

Indykpol AZS Olsztyn podejmie Cuprum Lubin w rozgrywanym awansem meczu 17. kolejki PlusLigi. Dla podopiecznych Daniela Castellaniego jest to powrót po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa w zespole. Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin o godz. 14:45 w Polsacie Sport.

W niedzielę do gry po długiej przerwie wraca Indykpol AZS Olsztyn. Warmińscy siatkarze uporali się z pandemią koronawirusa i po blisko trzech tygodniach znów mogą rywalizować z innymi zespołami PlusLigi. Zgodnie z pierwotnym terminarzem, olsztynianie mieli w niedzielę podejmować siatkarzy GKS Katowice, ale spotkanie zostało odwołane z powodu kwarantanny w ekipie gości. Wobec tego czeka nas pojedynek z Cuprum Lubin, które w tym sezonie nie zapisało na swoim koncie żadnego zwycięstwa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trefl pewnie wygrał ze Ślepskiem

 

Siatkarze z Lubina nie mają w tym sezonie szczęścia. W ostatnim spotkaniu z Cerrad Enea Czarnymi Radom podopieczni Marcelo Fronckowiaka mieli swoje momenty, ale to było zbyt mało, aby zagrozić radomianom. W każdym meczu drużynie z Lubina brakuje mocnego akcentu, który pozwoliłby na zdobycie pierwszego zwycięstwa w PlusLidze.

 

Tym razem przed zawodnikami Cuprum ogromna szansa na dokonanie tej sztuki. Jak pokazuje historia spotkań innych zespołów wracających z kwarantanny, pierwszy mecz jest dla nich zazwyczaj niezwykle trudny, a w takiej sytuacji są właśnie olsztynianie.

 

Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cuprum Lubin o godz. 14:45 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie