Jakub Kamiński opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski

Piłka nożna
Jakub Kamiński opuścił zgrupowanie reprezentacji Polski
Fot. CyfraSport
Jakub Kamiński nie zadebiutuje w dorosłej reprezentacji Polski podczas listopadowego zgrupowania.

Skrzydłowy Lecha Poznań Jakub Kamiński wyjechał ze zgrupowania reprezentacji Polski i udał się z powrotem do klubu. Podczas niedzielnego meczu “Kolejorza” z Legią Warszawa 18-latkowi odnowił się uraz, który okazał się na tyle poważny, że zawodnik zmuszony był opuścić drużynę narodową.

Informację o kontuzji Kamińskiego za pośrednictwem Twittera przekazał rzecznik prasowy PZPN Jakub Kwiatkowski. Piłkarz Lecha już wcześniej zmagał się z urazem mięśnia dwugłowego uda. Tym razem kontuzja się odnowiła i wymaga leczenia. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Jerzy Brzęczek: Robert Lewandowski nie zagra w meczu Polska - Ukraina

 

 

Dla Kamińskiego miało to być pierwsze zgrupowanie w dorosłej reprezentacji Polski. Do tej pory 18-letni skrzydłowy występował tylko w młodzieżowych kadrach. Warto wspomnieć, że Kamiński po meczu z Ukrainą miał opuścić zgrupowanie i dołączyć do reprezentacji U-21 prowadzonej przez Macieja Stolarczyka. Ostatecznie jednak wróci do klubu i podda się leczeniu. 

 

Obecny sezon jest dla skrzydłowego Lecha bardzo udany. Kamiński świetnie się spisuje w barwach “Kolejorza” i uchodzi za jednego z najbardziej utalentowanych wychowanków klubowej akademii w ostatnich latach. Swoją dobrą dyspozycją zwrócił na siebie uwagę nie tylko selekcjonera Jerzego Brzęczka, ale również skautów zagranicznych zespołów. 

MTU, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie