TAURON Liga: BKS Stal Bielsko-Biała - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
TAURON Liga: BKS Stal Bielsko-Biała - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport
fot. Cyfrasport
BKS Stal Bielsko-Biała nie ma ostatnio dobrej passy

Po wygranym meczu w Kaliszu siatkarki #VolleyWrocław udały się w kolejną podróż. Przeciwnikiem, który stanie po drugiej stronie siatki będzie w poniedziałek BKS Stal Bielsko-Biała. Przełożone spotkanie 5.kolejki TAURON Ligi początkowo miało zostać rozegrane w październiku. Transmisja meczu od godziny 20:30 w Polsacie Sport.

Siatkarki BKS-u Stali nie mają ostatnio dobrej passy. W ubiegły poniedziałek na własnym parkiecie mierzyły się z liderem TAURON Ligi, czyli Developres SkyRes Rzeszów. Pierwotnie spotkanie miało odbyć się 21 października, jednak przełożono je na 2 listopada. Powodem zmiany terminu było zakażenie koronawirusem jednego z członków rzeszowskiego zespołu. Drużyna z Podkarpacia w minionym tygodniu udzieliła przeciwniczkom surowej lekcji, dominując je i wygrywając 3:0. Podczas tego spotkania nieobecne na boisku były przyjmująca BKS-u Stal Aleksandra Kazała oraz kapitan Martyna Świrad. Mimo przegranej bielszczanki na koncie posiadają 8 punktów i plasują się na szóstym miejscu w tabeli TAURON Ligi. Trzy z sześciu rozegranych spotkań przez siatkarki BKS-u Stali to mecze wygrane. Porażka z Developresem to ich trzecia przegrana z rzędu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Developres SkyRes Rzeszów nadal nie do zatrzymania

 

Drużyna ze stolicy Dolnego Śląska meczem w Kaliszu przełamała złą passę. Wygranym spotkaniem wrocławska drużyna dopisała sobie pierwsze zwycięstwo na koncie. Przed siatkarkami z Wrocławia kolejne wyzwanie. Podczas poniedziałkowego meczu z BKS-em Stalą postarają się zdobyć komplet punktów i będą chciały wykorzystać swoje najmocniejsze strony, a zarazem poprawić skuteczność w ataku. Siatkarki z Wrocławia aktualnie plasują się na przedostatnim miejscu w tabeli, ale przed nimi są jeszcze zaległe spotkania do rozegrania.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w kolejnym klubie Tauron Ligi siatkarek

 

- Każdy sportowiec trenuje po to, żeby wygrywać. Zwycięstwo w minionym meczu było nam bardzo potrzebne, nie tylko z punktu widzenia ligowej tabeli, ale również pomogło nam bardziej uwierzyć w nasze możliwości. Zamierzamy ciągle pielęgnować mocne strony, pracować nad tymi słabszymi, a jaki będzie tego efekt okaże się w poniedziałek.  Myślę, że w drugim spotkaniu z Kaliszem byłyśmy po prostu innym zespołem, przede wszystkim agresywnym i pewnym siebie. Nawet jak zdarzały się trudniejsze momenty nie zwieszałyśmy głów, potrafiłyśmy z nich wyjść obronną ręką. Cały czas wierzyłyśmy że ten mecz należał do nas i jak widać przyniosło to zamierzony rezultat – powiedziała rozgrywająca #VolleyWrocław Weronika Wołodko.

PeZet, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze