Fortuna 1 Liga: Koronawirus w Miedzi Legnica

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Koronawirus w Miedzi Legnica
fot. Cyfrasport
Pierwszoligowa Miedź Legnica poinformowała, że badania zawodników i sztabu szkoleniowego na obecność SARS-CoV2 wykazały cztery wyniki pozytywne.

Pierwszoligowa Miedź Legnica poinformowała, że badania zawodników i sztabu szkoleniowego na obecność SARS-CoV2 wykazały cztery wyniki pozytywne. To pierwsze przypadki zachorowań w ekipie z Dolnego Śląska.

Miedź należała do tej pory do grupy zespołów w pierwszej lidze, które uniknęły zachorowań na COVID-19. We wtorek wieczorem klub z Legnicy poinformował, że najnowsze badania wykazały niestety cztery przypadki pozytywne.

 

„Osoby z dodatnim wynikiem testu czują się dobrze, zostały już wcześniej odizolowane od pozostałych członków zespołu i obecnie są poddane kwarantannie. Drużyna od początku wybuchu pandemii koronawirusa pracuje w ścisłym rygorze sanitarnym, zachowując wszelkie normy bezpieczeństwa. Wraz ze wzrostem zachorowań w całym kraju, Miedź zaostrzyła również wewnątrzklubowe, rygorystyczne procedury sanitarne” – można przeczytać w specjalnym komunikacie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Chwile grozy w meczu Widzew - GKS! Bramkarz padł jak rażony prądem (WIDEO)

 

Miedź jest, obok GKS Tychy jedynym zespołem, który nie ma żadnych zaległych meczów ligowych. W najbliżej kolejce, 15 listopada legniczanie mają podjąć Bruk-Bet Termalikę Nieciecza (12.40).

CM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Izrael - Islandia. Skrót meczu

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie