Jest kara dla Luki Jovicia! Uniknął najgorszego

Piłka nożna
Jest kara dla Luki Jovicia! Uniknął najgorszego
fot.
Luka Jovic mógł trafić do więzienia za złamanie przepisów związanych z pandemią koronawirusa.

Napastnik Realu Madryt Luka Jovic zapłaci 30 tys. euro grzywny za złamanie przepisów związanych z pandemią koronawirusa. Piłkarzowi groziło nawet więzienie. Prokuratura w Serbii postawiła mu już zarzuty i zażądała półrocznego pozbawienia wolności.

Jovic w marcu, gdy pandemia po raz pierwszy pokazała swoje straszne oblicze, przyleciał do Serbii z Hiszpanii. Po przybyciu do kraju powinien był poddać się dwutygodniowej kwarantannie, ale tego nie zrobił. Postanowił za to w Belgradzie pójść na imprezę - tak donosiły wówczas miejscowe media. On sam twierdził, że wybrał się jedynie do apteki.

 

Po tym jak w prasie ukazały się doniesienia o jego rozrywkowym wypadzie do stolicy Serbii, Jovic wprawdzie się nie przyznał, ale przeprosił.

 

ZOBACZ TAKŻE: Koronawirus w Miedzi Legnica

 

"Bardzo mi przykro, że odpowiedzialni za to ludzie nie wykonali należycie swojej pracy i nie poinformowali mnie, gdzie dokładnie mam przebywać w trakcie zalecanej izolacji. Przepraszam wszystkich, którzy znaleźli się przeze mnie w niebezpieczeństwie. Mam nadzieję, że wspólnie uda nam się pokonać te trudności" - napisał w mediach społecznościowych.

 

22-letni Jovic, by uniknąć więzienia, może zapłacić teraz grzywnę w wysokości 30 tys. euro.

CM, PAP
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie