Tauron Liga: E.Leclerc Moya Radomka Radom – Enea PTPS Piła. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W spotkaniu 8. kolejki Tauron Ligi siatkarki Radomki zmierzą się z ekipą z Piły. Zdecydowanymi faworytkami tej konfrontacji są gospodynie. Relacja na żywo z meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom – Enea PTPS Piła na Polsatsport.pl.

E.Leclerc Moya Radomka Radom udanie rozpoczęła obecny sezon Tauron Ligi. Do początku listopada była jedną z dwóch - obok Developres SkyRes Rzeszów - niepokonanych drużyn. Pierwsza porażka nastąpiła po zaciętym wyjazdowym meczu z Grot Budowlanymi Łódź, w którym radomianki uległy 2:3 (13:15 w tie-breaku). Wcześniej siatkarki Radomki ograły: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz 3:0, Grupę Azoty Chemika Police 3:2, #VolleyWrocław 3:0 oraz DPD Legionovię Legionowo 3:0. W pięciu meczach zgromadziły 12 punktów, co daje obecnie czwarte miejsce w tabeli.

 

Zobacz także: Błyskawiczna wygrana Chemika Police w Pile

 

Drużyna Enea PTPS Piła również rozegrała do tej pory pięć spotkań, w żadnym z nich nie zdobyła jednak punktu, a nawet nie ugrała seta. 0:3 z Energa MKS Kalisz, 0:3 z Polskie Przetwory Pałacem Bydgoszcz, 0:3 i 0:3 z Grot Budowlanymi Łódź, 0:3 z Grupą Azoty Chemikiem Police... Z zerowym dorobkiem pilanki zamykają ligową stawkę, a na trudnym terenie w Radomiu ciężko będzie o przełamanie.

 

Relacja na żywo z meczu E.Leclerc Moya Radomka Radom – Enea PPTS Piła we wtorek 10 listopada od godziny 17.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze