EL. LM: Jastrzębski Węgiel - Arcada Galati. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla w Rumunii zagrają decydujący mecz o awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Ich rywalem będzie Arcada Galati. Czy jastrzębianie zdołają pokonać gospodarzy i awansować do siatkarskiej elity? Relacja meczu na żywo z meczu Jastrzębski Węgiel - Arcada Galati na Polsatsport.pl.

Siatkarze Jastrzębskiego Węgla od poniedziałku przebywają w Rumunii i przygotowują się do decydującego starcia z gospodarzami w II. rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów. Początkowo miał być tam rozegrany turniej kwalifikacyjny, z udziałem trzech zespołów, a zwycięzca imprezy miał awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Tak się jednak nie stało, ponieważ na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju, z rywalizacji wycofał się węgierski Fino Kaposvar SE (z powodu przypadków koronawirusa w zespole).

 

ZOBACZ TAKŻE: Jastrzębski Węgiel walczy o Ligę Mistrzów. Transmisja w Polsacie Sport

 

W tej sytuacji spotkanie Jastrzębski Węgiel - Arcada Galati wyłoni ostatniego uczestnika fazy grupowej tegorocznej edycji Ligi Mistrzów siatkarzy. Zwycięzca zagra w grupie C, a jego rywalami będą: Zenit Kazań, Berlin Recycling Volleys i ACH Volley Lublana. Turnieje tej grupy zostaną zorganizowane w Berlinie oraz Kazaniu.

 

Relacja na żywo z meczu Jastrzębski Węgiel - Arcada Galati od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.

PZ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze