Grzegorz Krychowiak: Robert Lewandowski jest zabójczo skuteczny. To różni go od innych

Piłka nożna
Grzegorz Krychowiak: Robert Lewandowski jest zabójczo skuteczny. To różni go od innych
fot. PAP
Grzegorz Krychowiak z Robertem Lewandowskim podczas treningu reprezentacji Polski.

W piątkowe popołudnie odbyła się konferencja reprezentacji Polski przed niedzielnym meczem z Włochami. Na pytania sformułowane przez dziennikarzy odpowiadał m.in. Grzegorz Krychowiak. Pomocnik Lokomotiwu Moskwa porównał kapitana „Biało-Czerwonych” z pozostałymi napastnikami. - Robert Lewandowski w przeciwieństwie do innych snajperów jest zabójczo skuteczny – powiedział.

Podczas oficjalnej konferencji prasowej nie było dziennikarzy, z powodu obostrzeń pandemicznych. Nie zabrakło jednak pytań. Stacja Polsat Sport postanowiła dowiedzieć się, czym wyróżnia się Robert Lewandowski na tle innych graczy na jego pozycji?

 

- Robert Lewandowski w przeciwieństwie do innych napastników jest zabójczo skuteczny. Mam wrażenie, że w dzisiejszym futbolu, najwięcej uwagi zwraca się na aspekt, jakim są zdobyte bramki. Dotyczy to zwłaszcza pozycji atakującego. W jego przypadku są to cyfry, które robią różnicę – przyznał.

 

ZOBACZ TAKŻE: Liga Narodów: Koronawirus w kadrach Norwegii, Szwecji oraz Irlandii

 

Krychowiak nawiązał również do „jedenastek” strzelanych przez Lewandowskiego.

 

- To, jak on wykonuje rzuty karne to coś niesamowitego. Może są detale, jednak wydaję mi się, że nad nimi pracuje. Te różnice czynią go lepszym napastnikiem od innych – zakończył.

 

 

Całość w załączonym materiale wideo.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie