Michał Karbownik polskim Ambasadorem gry FIFA 21

E-sport
Michał Karbownik polskim Ambasadorem gry FIFA 21
fot. Materiały prasowe
Michał Karbownik polskim Ambasadorem gry FIFA 21.

Michał Karbownik, piłkarz Brighton&Hove Albion wypożyczony obecnie do Legii Warszawa, został polskim ambasadorem gry EA SPORTS FIFA 21. W piątek poinformował o tym producent, firma Electronic Arts.

- Karbownik to zdeklarowany fan gier z serii FIFA, sporo wolnego czasu spędza, próbując sił na wirtualnych boiskach. EA SPORTS FIFA pragnie pogłębiać miłość do sportu i jest zadowolone, że w tym celu pomagają utalentowani zawodnicy. Jako ambasador Michał będzie nadal pokazywał swoją ciężką pracę pasję do piłki nożnej na swoich kanałach w mediach społecznościowych w imieniu gry FIFA 21 - napisano w komunikacie.
 
W lutym 2020 roku, podczas gali zorganizowanej przez tygodnik “Piłka Nożna”, Karbownik otrzymał tytuł “Odkrycia Sezonu” w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Zawodnik znalazł się również w gronie 100 najlepszych piłkarzy młodego pokolenia nominowanych przez UEFA. Zadebiutował już w reprezentacji Polski, a także rozegrał 41 meczów dla Legii Warszawa, w których zanotował siedem asyst. W sezonie 2019/2020 był częścią drużyny, która zdobyła tytuł Mistrza Polski.
 

ZOBACZ TAKŻE: TOP 10 piłkarzy w grze FIFA 21. Które miejsce zajął Robert Lewandowski?

 
Najnowszą grę z serii, EA SPORTS FIFA 21, cechuje ulepszona rozgrywka, rozszerzony tryb kariery oraz nowe tryby w VOLTA FOOTBALL i FIFA Ultimate Team.
 
 
Gracze, którzy kupią grę FIFA 21 lub już to zrobili na konsole Xbox One i PlayStation 4 otrzymają bezpłatną wersję gry przeznaczoną na konsole nowej generacji Xbox Series X | S lub PlayStation 5 w momencie wydania gry, 4 grudnia 2020 roku. Nabywcy gry na nośnikach fizycznych będą musieli skontaktować się z EA pod adresem help.ea.com, aby uzyskać kod aktualizacji dla konsol nie wyposażonych w napędy.
Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze