KSW 56: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
KSW 56: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. KSW
Roberto Soldić pokonał Michała Materlę w walce wieczoru gali KSW 56.

Za nami gala KSW 56. W walce wieczoru Roberto Soldić (18-4, 15 KO, 1 SUB) pokonał Michała Materlę (29-8, 10 KO, 13 SUB) przez TKO w pierwszej rundzie. Z kolei Tomasz Narkun (18-3, 3 KO, 14 SUB) obronił mistrzowski pas w starciu z Ivanem Erslanem (9-1, 5 KO, 1 SUB). Polak wygrał przez poddanie w drugiej rundzie. Zobaczcie skróty walk KSW 56.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Po walce Roberto Soldić jako swojego następnego rywala wskazał Mameda Khalidova. Gala KSW 56 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo. 

"Robocop" kilkukrotnie posyłał rywala na deski. Soldić konsekwentnie rozbijał Materlę. Pod koniec rundy Chorwat zasypał gradem ciosów przeciwnika. Świetny występ mistrza KSW!

Ależ brutalna praca Roberto Soldicia! Chorwat porozbijał Materlę. Ciężki nokaut!

Zaczynamy! Runda pierwsza!

Soldić już w klatce! Pewnym krokiem do niej zmierza Michał Materla!

A przed nami już tylko najważniejsza walka gali KSW 56. Za chwilę do klatki wejdą Roberto Soldić i Michał Materla. To będzie fenomenalne starcie!

Tomasz Narkun po raz kolejny obronił mistrzowski pas! And Still!

Narkun posłał Erslana na deski kombinacją ciosów. W parterze zawodnik ze Stargardu z łatwością zaszedł za plecy swojego rywala. Następnie popracował nad duszeniem zza pleców. W końcu udało się dopiąć technikę i skończyć walkę!

Koniec! Tomasz Narkun wygrywa przez poddanie!

I Runda

Poza pojedynczymi zrywami żaden z zawodników nie podjął odważniejszej próby ataku. W końcówce rundy jednak lepiej atakował Erslan, który trafiał pojedynczymi ciosami. Obaj fighterzy walczyli bardzo ekonomicznie wiedząc, że jest to walka pięciorundowa. 

Erslan już w klatce. W jej stronę zmierza mistrz KSW!

Za nami ekscytujące starcie pań! Sędziowie jako zwyciężczynię wskazali Justynę Habę. Przed nami pojedynek o mistrzowski pas w kategorii półciężkiej. Mistrz Tomasz Narkun podejmie niepokonanego Ivana Erslana!

Jednogłośna decyzja! Justyna Haba zwyciężczynią!

III Runda

Po kilku wymianach w stójce Karolina Owczarz przeniosła walkę do parteru. Tam kontrolowała przebieg pojedynku, po czym sędzia podniósł walkę do stójki. Gdy walka toczyła się w stójce przeważała Haba, lecz Owczarz skutecznie atakowała obaleniami. Trzecie starcie łodzianka zakończyła będąc w parterze na górze. Za chwilę dowiemy się, jak walkę punktowali sędziowie!

II Runda

Walka dosyć szybko przeniosła do parteru. Owczarz próbowała poddać rywalkę balachą, lecz Haba wybroniła dźwignię. Później pojedynek na moment wrócił do stójki, po czym zawodniczka z Łodzi wykonała udane obalenie. Owczarz kontrolowała walkę do momentu, w którym Haba wykonała niedozwolone kopnięcie w parterze. Następnie walka ponownie toczyła się w stójce i znowu Owczarz przeniosła starcie na ziemię. Koniec znakomitej drugiej rundy!

I Runda

Pierwsze starcie toczyło się głównie w stójce z przerwą na klincz i próbę sprowadzenia w wykonaniu Owczarz. Końcówka rundy należała zdecydowanie do Haby, która mocno rozbiła twarz rywalki. Za chwilę druga odsłona tego boju!

Wybrzmiał pierwszy gong!

Czas na starcie pań! Justyna Haba jest już w klatce. Za chwilę wejdzie do niej Karolina Owczarz!

Uraz Andrzeja Grzebyka wyglądał bardzo źle. Zawodnik opuścił klatkę na noszach. 

Na początku pierwszej rundy Grzebyk zaatakował niskim kopnięciem, po którym nie był w stanie stać na prawej nodze. Walka przeniosła się do parteru. Polak walczył z pleców i próbował poddawać rywala. Kiedy walka wróciła do stójki, sędzia przerwał walkę. Bardzo bolesna kontuzja Grzebyka!

Sensacja! Andrzej Grzebyk przegrywa przez kontuzję!

Czas na starcie w kategorii półśredniej. Andrzej Grzebyk zmierzy się z litewskim weteranem Mariusem Zaromskisem!

Mateusz Legierski pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. Trwa krótka przerwa. Przed chwilą poznaliśmy nowego zawodnika KSW. Kontrakt z organizacją podpisał Niemiec Christian Eckerlin (12-5, 5 KO, 6 SUB).

Dwóch sędziów punktowało walkę 29-28 dla Legierskiego. Jeden sędzia wskazał na remis.

Mamy werdykt! Mateusz Legierski wygrywa większościową sędziów! 

Długie oczekiwanie na werdykt...

III Runda

Trzecią odsłonę lepiej rozpoczął Barrio. Trenujący w Chorwacji Argentyńczyk skutecznie klinczował i dociskał do siatki zmęczonego Legierskiego. "Croata" świetnie pracował zapasami, a w końcówce rundy wykonał widowiskowy suples. O wyniku zadecydują sędziowie punktowi! 

II Runda

Po niewiele ponad minucie Legierski haczeniem przeniósł walkę do parteru. Niedługo później zajął plecy rywala i pracował nad duszeniem zza pleców. Barrio jednak dzielnie się bronił. "Dynamit" zdecydowanie dominował w rundzie i co chwilę atakował próbami poddań. Ostatecznie Argentyńczyk przetrwał. Wyraźna przewaga Legierskiego w drugim starciu!

I Runda

Jak na zapaśnika przystało, Barrio szybko ruszył po sprowadzenie. Legierski był jednak na to przygotowany i udało mu się wybronić sprowadzenie. Gdy walka toczyła się w stójce, Argentyńczyk nieustannie dążył do klinczu. Minutę przed końcem rundy niespodziewanie walkę do parteru przeniósł Polak. "Dynamit" krótko znajdował się za plecami rywala. Runda zakończyła się w stójce. 

Po dwóch porażkach z rzędu w KSW chorwacki "Nitro" powrócił w wielkim stylu. Gala KSW trwa w najlepsze. Za chwilę jego klubowy Francisco Barrio stoczy bój z Mateuszem Legierskim!

Co tam się wydarzyło?! Filip Pejić trafił potężnym prawym sierpowym, po którym Rajewski padł na matę jak rażony piorunem! Walka trwała 12 sekund!

Ależ fenomenalny nokaut! Filip Pejić posyła na deski Sebastiana Rajewski po zaledwie kilkunastu sekundach pojedynku!

Za nami niezwykle wyrównane starcie Torres - Coga. Sędziowie niejednomyślnie orzekli wygraną Brazylijczyka. Nadszedł czas na kolejną znakomitą walkę. Filip Pejić skrzyżuje rękawice Sebastianem Rajewskim!

Daniel Torres wygrywa niejednogłośną decyzją sędziów! Sędziowie punktowali: 29-28, 29-28 Torres, 29-28 Coga, 30-27 Torres.

III Runda

Poza jedną próbą sprowadzenia w wykonaniu Cogi walka niemal w całości toczyła się w stójce. Obaj zawodnicy wymienili mocne ciosy i kopnięcia. To była bardzo dobra walka. Czas na werdykt sędziów!

II Runda

W pierwszym fragmencie drugiej odsłony obaj zawodnicy wymieniali mocne ciosy i kopnięcia. Później Torres po raz kolejny obronił próbę obalenia. Później jednak Coga wykonał udane sprowadzenie. W parterze Torres chwycił głowę rywala i niewiele zabrakło i zapiąłby duszenie gilotynowe. Cogę uratował gong. Czas na trzecie starcie!

I Runda

Po kilkudziesięciu sekundach szachów w stójce Coga ruszył po sprowadzenie. Ostatecznie Torresowi udało się obronić próbę obalenia. Później walka wróciła do stójki, gdzie zawodnicy wymienili kilka groźnych kopnięć. Pod koniec rundy Niemiec ponownie chciał przenieść walkę do parteru, lecz po raz drugi czujny był Brazylijczyk. Druga runda zapowiada się pasjonująco!

Nie zwalniamy tempa. Pora na kolejne starcie. Max Coga vs Daniel Torres!

Walka skończyła się w ostatniej sekundzie pierwszej rundy. Ruchała sprowadził Domina do parteru, tam błyskawicznie zaszedł za plecy rywala. Z tej pozycji konsekwentnie rozbijał swojego rywala. W końcówce starcia trenujący w Krakowie zawodnik zaatakował balachą. Domin odklepał równo z gongiem kończącym pierwszą rundę. Efektowny debiut Ruchały!

Koniec walki! Ruchała poddał rywala równo z gongiem kończącym rundę!

Zaczynamy!

Czas na pierwszy pojedynek! Michał Domin jest już w klatce. Za chwilę pojawi się w niej Robert Ruchała!

W oczekiwaniu na pierwsze walki KSW 56 poznaliśmy pierwszych uczestników następnej gali. 19 grudnia na KSW 56 wystąpią m.in. Borys Mańkowski i Antun Racić. Ponadto Phil De Fries zmierzy się z Michałem Kitą w starciu o pas mistrzowski w wadze ciężkiej!

Już za chwilę zaczynamy KSW 56!

A tak wyglądała oficjalna ceremonia ważenia przed KSW 56. 

Po raz piąty pasa mistrzowskiego bronił będzie Tomasz Narkun. Tytuł "Żyrafie" będzie chciał odebrać Chorwat Ivan Erslan. Podczas ceremonii ważenia doszło do spięcia między obydwoma zawodnikami. Mistrz KSW postanowił odnieść się do zajścia. 

Z dużym szacunkiem o swoim rywalu wypowiadał się również Soldić. Chorwat podkreślił jednak, że gdy drzwi klatki się zamkną, nie będzie już miejsca na sentymenty

W walce wieczoru gali KSW 56 wystąpi Michał Materla. Jego rywalem będzie Roberto Soldić. Przed galą zawodnik ze Szczecina z wielkim szacunkiem wypowiadał się o przeciwniku. 

Dzień dobry! Gala KSW 56 już za niespełna dwie godziny. Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo.

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie