Bonusy po gali KSW 56 przyznane!

Sporty walki
Bonusy po gali KSW 56 przyznane!
fot. KSW
Robert Ruchała został nagrodzony za najlepsze poddanie gali KSW 56.

Szefowie oraz dyrektor sportowy organizacji KSW przyznali bonusy po gali KSW 56, która odbyła się w sobotę. Zobaczcie, kto został nagrodzony.

„Nokaut wieczoru”

Nagroda za "nokaut wieczoru" powędrowała do Filipa Pejicia, który brutalnie robił Sebastiana Rajewskiego. Walka trwała zaledwie 12 sekund. Pejić potężnym prawym sierpowym trafił Rajewskiego prosto w szczękę i posłał na deski zawodnika Czerwonego Smoka.

 

Dla Pejicia była to pierwsza wygrana po dwóch porażkach z rzędu. Na KSW 51 przegrał z Danielem Torresem, a następnie podczas lipcowej gali musiał uznać wyższość Romana Szymańskiego.

 

 

„Poddanie wieczoru”

Doceniony został także Robert Ruchała, którego nagrodzono za najlepsze poddanie gali KSW 56. Pojedynek debiutujących w KSW - Roberta Ruchały z Michałem Dominem zakończył się równo z gongiem, oznaczającym koniec pierwszej rundy. Krakowianin zaatakował balachą, która zmusiła przeciwnika do poddania się.

 

„Walka wieczoru”

Ponadto za najlepszą walkę podczas gali uznano starcie Daniela Torresa z Maxem Cogą. Pochodzący z Brazylii zawodnik pokonał Niemca przez niejednogłośną decyzję sędziów punktowych.

 

PeZet, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie