Liga Narodów: Plan transmisji wtorkowych meczów

Piłka nożna
Liga Narodów: Plan transmisji wtorkowych meczów
fot. PAP
Czy Sergio Ramos odkupi winy z poprzedniego meczu i poprowadzi Hiszpanie do zwycięstwa w grupie?

W fazie grupowej Ligi Narodów przyszedł czas ostatecznych rozstrzygnięć. We wtorek poznamy znaczną część spadkowiczów oraz tych, którzy będą cieszyć się z awansu do wyższej dywizji. Wyjaśni się także, kto wiosną powalczy o zwycięstwo w rozgrywkach. Sprawdźcie nasz plan transmisji na wtorkowy wieczór.

W najwyższej dywizji A odbędą się cztery mecze, które pojawią się na naszych antenach. W grupie czwartej kwestia pierwszego miejsca rozstrzygnie się w bezpośrednim starciu. Hiszpania z dziewięcioma punktami podejmie Niemców, którzy mają jedno oczko mniej. Zwycięzca zagra w turnieju finałowym na wiosnę. W lepszej pozycji są gospodarze, ale w listopadowej przerwie reprezentacyjnej lepiej wypadają podopieczni Joachima Loewa. W drugim meczu o uniknięcie spadku zagrają Szwajcaria z Ukrainą.

 

Zobacz także: Kto skomentuje mecz Polska - Holandia?

W grupie trzeciej będą toczyć się dwa równoległe starcia o uniknięcie spadku. Awansu do najlepszej czwórki Ligi Narodów może być już pewna Francja, która jest na pierwszym miejscu z dorobkiem trzynastu oczek. Jej rywalem będzie Szwecja, która musi zdobyć punkty i liczyć na potknięcie rywali, by pozostać w najwyższej dywizji. Te dwa trudne warunki do spełnienia, mogą nie wystarczyć, ponieważ Chorwacja zmierzy się z Portugalią. Mistrzowie Europy są pewni drugiego miejsca, a ich rywale wciąż mają o co walczyć.

 

Plan transmisji wtorkowych meczów Ligi Narodów:

 

Dywizja A:

Hiszpania – Niemcy godz. 20:35 Polsat Sport News
Chorwacja – Portugalia godz. 20:35 Polsat Sport Premium 1
Francja – Szwecja godz. 20:35 Polsat Sport Premium 2
Szwajcaria - Ukraina (odwołany)

MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze