Awantura podczas meczu PlusLigi! Siatkarze ukarani kartkami (WIDEO)

Do spięcia pod siatką doszło w zaległym spotkaniu 5. kolejki PlusLigi pomiędzy GKS Katowice i Cuprum Lubin. Atakujący lubinian Ronald Jimenez bardzo nerwowo zareagował na radość rywala po ostatniej akcji trzeciego seta. Sytuacja w załączonym materiale wideo.

Dwa pierwsze sety tego meczu padły łupem siatkarzy Cuprum, ale w trzecim górą byli katowiczanie. W ostatniej akcji tej części meczu Adrian Buchowski obił blok lubinian, ustalając wynik na 25:23 dla GKS. Przyjmujący katowickiego klubu, po wygraniu tej akcji spojrzał w stronę rywali, a nadmierna ekspresja pozytywnych emocji rozsierdziła Ronalda Jimeneza. Atakujący Cuprum zagotował się, ruszył na drugą stronę siatki i musieli go powstrzymywać koledzy z drużyny.

PlusLiga: Pierwszy taki mecz od piętnastu lat!

Kary za przepychanki pod siatką zostały wymierzone przed rozpoczęciem następnego seta. Arbiter pokazał Buchowskiemu żółtą kartkę. Jimenez obejrzał za swą reakcję czerwony kartonik, co oznaczało dla jego drużyny stratę punktu w czwartej partii.