Fortuna 1 Liga z partnerem medycznym

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga z partnerem medycznym
fot. Materiały prasowe
Pierwsza Liga Piłkarska ogłosiła, że firma ZARYS została oficjalnym partnerem medycznym Fortuna 1 Ligi.

Pierwsza Liga Piłkarska ogłosiła, że firma ZARYS została oficjalnym partnerem medycznym Fortuna 1 Ligi. Na mocy podpisanej umowy wszystkie pierwszoligowe zespoły będą otrzymywać sprzęt medyczny z katalogu firm Zarys oraz yellowSPORT. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2020/2021.

Sport i zdrowie to dwie dziedziny życia, które bardzo mocno łączą się ze sobą. Dlatego szczególnie w tym trudnym momencie, w trakcie pandemii, firma ZARYS zdecydowała się nawiązać współpracę z Fortuną 1 Ligą i zostać oficjalnym partnerem medycznym ligi. ZARYS w trakcie pandemii to jeden z największych dostawców środków ochrony indywidualnej do polskiej służby zdrowia. - W ramach współpracy zadba również o bezpieczeństwo sportowców i zapewni im dostęp do wyrobów medycznych oraz środków ochronnych sygnowanych marką  ZARYS - powiedział Paweł Ossowski Prezes Zarządu ZARYS International Group.

 

Podczas obowiązywania umowy logotyp firmy ZARYS znajdzie się na ściankach konferencyjnych klubów, a także na bandach LED podczas meczów telewizyjnych. Pierwsza Liga Piłkarska wraz z firmą ZARYS będzie także aktywnie współpracować w mediach społecznościowych.

 

- Ogromnie cieszę się z faktu, że udało nam się sfinalizować rozmowy z firmą ZARYS. Doceniamy, że w tym trudnym dla wszystkich czasie pandemii udało się pozyskać oficjalnego partnera medycznego ligi, który wesprze nas w skutecznej realizacji protokołu medycznego – zaznaczył Marcin Janicki, prezes Pierwszej Ligi Piłkarskiej.

 

Zobacz także: Fortuna 1 Liga: Wyniki i bramki ze środowych meczów (WIDEO)

 

Również po pokonaniu wirusa firma będzie bardzo blisko współpracować z klubami Fortuny 1 Ligi oferując im gamę produktów przeznaczonych do medycyny sportowej. - Wierzymy, że nasze bandaże kohezyjne, tejpy, czy produkty fitnessowe znajdą szerokie uznanie wśród użytkowników, a platforma yellowsport.pl stanie się rozpoznawalnym adresem wśród środowiska piłkarskiego. – dodaje Ossowski.

 

ZARYS International Group jest wiodącym wytwórcą oraz dostawcą podstawowego i specjalistycznego sprzętu medycznego dla większości placówek medycznych i służby zdrowia w Polsce, a także w ponad 40 krajach na całym świecie, na trzech kontynentach. Firma oferuje jednorazowy sprzęt medyczny niemal ze wszystkich dziedzin medycyny, przede wszystkim sygnowany własną marką, a także znanych producentów polskich i zagranicznych. Prowadzi własną produkcję wyrobów z włókniny oraz sterylnych zestawów zabiegowych.

 

Ważnym elementem portfolio firmy jest linia produktowa yellowSPORT oferująca kompleksowe rozwiązania w zakresie medycyny sportowej. Ta część asortymentu dedykowana jest sportowcom, fizjoterapeutom oraz amatorom uprawiającym rozmaite dziedziny sportu.

KN, Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl
ZOBACZ TAKŻE WIDEO: Meksyk - Szwecja 1:2. Gole

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie