Siatkarska środa z PlusLigą i Pucharem CEV. Plan transmisji

Siatkówka
Siatkarska środa z PlusLigą i Pucharem CEV. Plan transmisji
Fot. PAP
W środę swój mecz rozegra m.in. DPD Legionovia Legionowo, która będzie rywalizować o kolejną fazę rozgrywek w Pucharze CEV.

W środę kibiców czekają siatkarskie emocje na najwyższym poziomie. W PlusLidze będziemy mogli obserwować mecze GKS Katowice - Cuprum Lubin oraz Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin z kolei w 1/16 finału Pucharu CEV DPD Legionovia Legionowo podejmie francuskie Beziers Angels. Transmisja spotkań w Polsacie Sport News i Polsacie Sport Extra.

PlusLiga: GKS Katowice - Cuprum Lubin

Siatkarscy kibice nie mogą narzekać na nudę, bowiem już w środę 18 listopada czekają na nich aż trzy spotkania. Jako pierwsi środowe zmagania rozpoczną siatkarze GKS Katowice i Cuprum Lubin. Zespoły z południa kraju zmierzą się w ramach zaległej 5. kolejki PlusLigi i choć zawsze z pojedynków obu drużyn górą wychodzili zawodnicy z Lubina, to tym razem zdecydowanym faworytem są katowiczanie. Ostatnie spotkanie GKS-u z Cerrad Enea Czarnymi Radom pokazało jak silnym rywalem może być śląski klub, który coraz bardziej rozpycha się w ciasnym środku tabeli. Lubinianie w tym roku częściej zawodzą niż mile zaskakują, ale całkiem niedawno zdobyli pierwsze trzy punkty w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. Czy tym razem dołożą kolejne do swojego dorobku?


Transmisja meczu GKS Katowice - Cuprum Lubin o godz. 17:30 w Polsacie Sport News.

PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin

Drugim zaplanowanym na środę spotkaniem PlusLigi będzie mecz Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin. Obie drużyny nie prezentują się w tym sezonie na miarę oczekiwań swoich fanów, ale to nie oznacza, że w Olsztynie zabraknie ogromnej rywalizacji. Kibice mogą liczyć na zacięty mecz, bowiem zarówno Indykpol jak i MKS bronią się przed spadkiem z taką samą ilością punktów. Zwycięstwo w środę nie tylko może poprawić skromny dorobek obu ekip, ale przede wszystkim pozbawi punktów jednego z największych rywali w walce o utrzymanie.


Transmisja meczu Indykpol AZS Olsztyn - MKS Będzin o godz. 18:00 w Polsacie Sport Extra.

Puchar CEV: DPD Legionovia Legionowo - Beziers Angels

W środę nie zabraknie także siatkówki w kobiecym wydaniu i to na najwyższym, europejskim poziomie. DPD Legionovia Legionowo podejmie francuskie Beziers Angels w 1/16 finału Pucharu CEV. Obie drużyny wracają do optymalnej formy po pandemii koronawirusa i ciężko wskazywać faworyta tego pojedynku. Większe doświadczenie w europejskich pucharach mają zawodniczki Beziers, które w zeszłym sezonie doszły aż do półfinału Challenge Cup, ale nikt nie skreśla Legionovii, która dysponuje odpowiednią siłą, aby stawić opór swoim najbliższym rywalkom.


Transmisja meczu DPD Legionovia Legionowo - Beziers Angels o godz. 20:00 w Polsacie Sport News.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze