Koloseum. Gośćmi programu bohaterowie FEN 31 i Babilon MMA 18. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Sporty walki
Koloseum. Gośćmi programu bohaterowie FEN 31 i Babilon MMA 18. Transmisja w Polsacie Sport Extra
fot. Polsat Sport
Gośćmi magazynu sportów walki Koloseum będą bohaterowie FEN 31 oraz Babilon MMA 18.

Justyna Kostyra i Łukasz Jurkowski poprowadzą czwartkowy magazyn sportów walki „Koloseum”. Ich gośćmi będą bohaterowie FEN 31 oraz Babilon MMA 18. W programie poruszymy również wątek skandalu na gali w Las Vegas. Transmisja w Polsacie Sport Extra i na Polsatsport.pl.

W części poświęconej mieszanym sztukom walki gospodarze programu porozmawiają z zawodnikami walki wieczoru FEN 31, którymi będą Daniel Rutkowski i Adrian Zieliński. W trakcie magazynu dojdzie również do starcia słownego pomiędzy bohaterami walki wieczoru Babilon MMA 18. W niej zmierzą się Paweł Pawlak i Adrian Błeszyński.

 

ZOBACZ TAKŻE: McGregor i Poirier rozpoczęli przygotowania przed UFC 257

 

W Koloseum nie zabraknie również miejsca na analizę ekspercką. Bartłomiej Stachura wróci do najciekawszych akcji  podczas gal KSW 56 i UFC FN.

 

Druga część programu zostanie przeznaczona na wątki pięściarskie. Wraz z Przemysławem Saletą odkryjemy kartę walk PBN. Połączymy się także z promotorami gali Queensberry Polska: Bitwa o Gniew. W magazynie porozmawiamy także z Przemysławem Garczarczykiem, który opowie nieco więcej o skandalu na gali w Las Vegas.

 

Transmisja magazynu sportów walki Koloseum w Polsacie Sport Extra. Początek o 20:15.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie