KSW 56: Kulisy gali (WIDEO)

Sporty walki
KSW 56: Kulisy gali (WIDEO)
fot. Polsat Sport
KSW 56: Kulisy gali (WIDEO)

Gala KSW 56 już za nami. W walce wieczoru Roberto Soldić pokonał przez TKO w pierwszej rundzie Michała Materlę. Gala obfitowała w wielkie emocje i niespodziewane zwroty akcji. Kamera Polsatu Sport zajrzała za kulisy KSW 56. Oto efekty.

KSW 56 było czwartą galą największej polskiej organizacji zorganizowaną w ciągu ostatnich pięciu miesięcy. Tym razem w najważniejszym pojedynku wieczoru zmierzyli się Materla i Soldić. Ze starcia zwycięsko wyszedł Chorwat, który konsekwentnie rozbijał swojego rywala, aż w końcu sędzia zdecydował się przerwać pojedynek. Ponadto do piątej obrony mistrzowskiego pasa przystąpił Tomasz Narkun. Zawodnik ze Stargardu nie pozostawił złudzeń Ivanowi Erslanowi, którego poddał duszeniem zza pleców w drugiej rundzie.


ZOBACZ TAKŻE: Bonusy po gali KSW 56

 

Na szczególną uwagę zasłużył również Filip Pejić. Chorwat popisał się błyskawicznym nokautem w starciu z Sebastianem Rajewski. “Nitro” posłał na deski swojego przeciwnika po zaledwie 11 sekundach walki. Gala KSW 56 nie była udana dla Andrzeja Grzebyka. Były podwójny mistrz FEN złamał nogę w starciu z Mariusem Zaromskisem i nie był w stanie kontynuować boju. Co ciekawe, Grzebyk przewalczył z urazem całą pierwszą rundę, w której był wyraźnie lepszy od Litwina.


KSW 56 to już historia. Tymczasem czeka nas KSW 57, które odbędzie się już 19 grudnia. W walce wieczoru Phil De Fries stanie do walki z Michałem Kitą, a stawką walki będzie mistrzowski pas w kategorii ciężkiej.

 


Zapraszamy na materiał zza kulis KSW 56.

Igor Marczak, mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze