Jacek Nawrocki: Mamy dwie wybitne atakujące, ale nie boli mnie z tego powodu głowa

Siatkówka
Jacek Nawrocki: Mamy dwie wybitne atakujące, ale nie boli mnie z tego powodu głowa
fot. Cyfrasport
Jacek Nawrocki był gościem magazynu siatkarskiego #7strefa.

- Mamy dwie wybitne atakujące, ale nie boli mnie z tego powodu głowa – przyznał trener reprezentacji siatkarek Jacek Nawrocki w magazynie #7strefa. Nie zabrakło też przemyśleń na temat układu sił w TAURON Lidze i pochwał związanych z tegorocznymi rozgrywkami.

Trwa najbardziej szalony sezon siatkarskiej ekstraklasy w historii. Kolejne drużyny przechodzą na kwarantannę, mecze są stale przekładane i trudno się doliczyć kto, z kim i kiedy gra.

 

- Patrzę na to, jak wszyscy dają sobie radę z tą trudną sytuacją i powiem szczerze, że czapki z głów przed trenerami, zawodniczkami, sponsorami i Polsatem. Wszyscy umożliwiają to, żeby te rozgrywki się odbywały. W innym przypadku byłby to totalny regres dla siatkówki – rozpoczął Nawrocki.

 

W tabeli TAURON Ligi prowadzi Developres SkyRes Rzeszów przed E.LECLERC MOYA Radomką Radom.

 

- Rzeszów gra bardzo równo, natomiast w Radomiu Kasia Skorupa wyciąga wszystko, co można – ocenił selekcjoner.

 

ZOBACZ TAKŻE: Ferhat Akbas: Przezwyciężyliśmy problemy z początku sezonu

 

- Tajemnica Radomia to Kasia? - dopytywał prowadzący studio Krzysztof Wanio.

 

- Wyciska wszystko, co się da i to jej zasługa. Potrafi wykorzystać potencjał tego zespołu. Co do Polic, jestem spokojny o to, że ten zespół będzie w czołówce – dodał Nawrocki. Policzanki plasują się dopiero na szóstym miejscu, ale mają do rozegrania kilka zaległych meczów, które z pewnością poprawią ich pozycję w klasyfikacji.

 

- A nie boli cię głowa, jak patrzysz na Serie A? - dociekał Wanio. Mowa o Malwinie Smarzek-Godek i Magdalenie Stysiak, które brylują na włoskich parkietach. Obie zawodniczki regularnie popisują się imponującymi zdobyczami punktowymi, a na kocie notują kolejne wygrane.

 

- Tak, mamy dwie wybitne atakujące. Uważam, że to tylko plus, z tego powodu nie boli mnie głowa. Myślę, że z dziewczynami się spokojnie dogadamy, podejdziemy do tego racjonalnie i to będzie tylko z korzyścią dla reprezentacji – przyznał Nawrocki.

 

agb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie