Engel gościem Cafe Futbol. Podsumowanie sezonu reprezentacji

Piłka nożna
Engel gościem Cafe Futbol. Podsumowanie sezonu reprezentacji
fot. Polsat Sport
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.

Za nami ostatnie zgrupowanie reprezentacji Polski w 2020 roku. W niedzielnym Cafe Futbol podsumujemy występy naszej kadry wraz z zaproszonymi gośćmi. W programie prowadzonym przez Bożydara Iwanowa pojawią się Jerzy Engel oraz stali eksperci Radosław Majewski, Tomasz Hajto i Roman Kołtoń. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W 2020 roku Polacy rozegrali 8 spotkań. Wygrali cztery z nich, a trzy zakończyły się porażką. Bilans bramkowy również przemawia na korzyść Biało-Czerwonych. 13 goli strzelonych wobec siedmiu straconych może sugerować udany sezon. Warto jednak zapamiętać, że aż pięć bramek padło w jednym meczu z Finlandią. Jaki jest zatem prawdziwy obraz drużyny Jerzego Brzęczka?
 
Czy selekcjoner kadry zasługuje, by kontynuować pracę z drużyną? Opinie wśród i kibiców są bardzo podzielone. W naszym programie na pewno odniesiemy się do ostatnich słów trenera, jak i prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Czego możemy oczekiwać od tej reprezentacji podczas mistrzostw Europy 2021? Nasi eksperci przeanalizują ostatnie spotkania i z pewnością omówią możliwe scenariusza.
 
W programie czeka nas też wyjątkowa rozmowa. Nasza programowa kamera wybrała się do byłego selekcjonera reprezentacji Antoniego Piechniczka. Legendarny szkoleniowiec skomentował występy bieżącej kadry i podsumował ostatnie boiskowe wydarzenia.
 
Transmisja Cafe Futbol od godziny 11:00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12:25 na Polsatsport.pl.
MM, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze