Fortuna 1 Liga: GKS Tychy - Miedź Legnica. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

W jednym z sobotnich meczów Fortuna 1 Ligi Miedź Legnica powalczy o drugie w sezonie wyjazdowe zwycięstwo. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, bowiem GKS Tychy solidnie punktuje, a szczególnie groźny jest na własnym boisku. Relacja i wynik na żywo od godziny 17.00 na Polsatsport.pl.

Tyszanie w tym sezonie w dwunastu meczach zgromadzili już 20 punktów i plasują się na siódmym miejscu w tabeli. Odnieśli pięć zwycięstw, zanotowali tyle samo remisów i ponieśli dwie porażki. Najlepszymi strzelcami drużyny są Bartosz Biel, Łukasz Grzeszczyk i Szymon Lewicki, którzy zdobyli po trzy bramki.


ZOBACZ TAKŻE: Kolejna wygrana Bruk-Bet Termaliki


Miedź Legnica zajmuje 11. miejsce w klasyfikacji i nie może pochwalić się dobrą passą. Podopiecznym Jarosława Skrobacza od siedmiu kolejek nie udało się wygrać spotkania, a w całym sezonie zanotowali tylko trzy wygrane na koncie.


- Spodziewamy się twardego i ciężkiego meczu, bo GKS zawsze stawia trudne warunki i jest dobrze zorganizowany. Na pewno będziemy musieli kruszyć ten mur. Musimy być cierpliwi, bo wiemy, że ten mecz będzie ciężki. Na to się nastawiamy, ale mamy też swój pomysł na to spotkanie. Chcemy zdobyć trzy punkty – zapewnił napastnik przyjezdnych Kamil Zapolnik.


Relacja i wynik na żywo meczu GKS Tychy - Miedź Legnica od godziny 17.00 na Polsatsport.pl.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze