Fortuna 1 Liga: Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Stomil Olsztyn i GKS Jastrzębie zmierzą się w meczu 13. kolejki Fortuna 1 Ligi. Piłkarze z Jastrzębia-Zdroju pilnie potrzebują punktów, które postarają się zdobyć w sobotnim spotkaniu. To nie będzie jednak łatwe zadanie, tym bardziej, że Stomil na dobre zadomowił się w środku tabeli. Relacja i wynik na żywo meczu Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie od godz. 12:40 na Polsatsport.pl.

Sobotnie starcie Stomilu i GKS Jastrzębie będzie meczem, w którym każda z drużyn spróbuje zrealizować kosztem rywala swoje krótkoterminowe cele. Olsztynianie chcą spotkaniem z niżej notowanym rywalem ustabilizować formę i na dobre rozpocząć serię zwycięstw. W tym roku podopieczni trenera Adama Majewskiego dobre występy przeplatają fatalnymi porażkami, ale w ostatnim meczu z Koroną piłkarze pokazali, że mogą wznieść się na wyższy poziom. W Kielcach piłkarze Stomilu wygrali 3:1.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kolejna wygrana Bruk-Bet Termaliki

 

Znacznie gorzej wygląda sytuacja GKS Jastrzębie. Podopieczni trenera Pawła Ściebury mają na koncie tylko jedną wygraną i zajmują przedostatnie miejsce w tabeli. Ich premierowe zwycięstwo tego sezonu miało miejsce dopiero w listopadzie, a odniesione zostało kosztem dużo wyżej notowanej Odry Opole. Potem jednak piłkarze ze Śląska zostali gładko pokonani przez ŁKS Łódź i Górnik Łęczna. Mecz ze Stomilem może być kolejnym krokiem w walce o utrzymanie, więc z pewnością jastrzębianie przystąpią do niego w pełni skoncentrowani.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Stomil Olsztyn - GKS Jastrzębie o godz. 12:40 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze