PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin w Polsacie Sport.

Runda rewanżowa czas start! W normalnych warunkach 21 listopada rozgrywano by wszystkie mecze kolejki, ale chyba już nikogo nie dziwią roszady w terminarzu PlusLigi. W sobotę emocji dostarczą nam siatkarze PGE Skry Bełchatów i Cuprum Lubin. Obie ekipy mogły cieszyć się ze zwycięstw w poprzednich spotkaniach. Której drużynie uda się podtrzymać tę radość? Transmisja meczu PGE Skra - Cuprum Lubin w Polsacie Sport.

Siatkarze z Bełchatowa sześć dni temu wrócili do walki o ligowe punkty po miesięcznej przerwie. W Sosnowcu nie dali szans MKS Będzin i pewnie wygrali 3:0.

Szkoleniowiec gospodarzy wie, jak ważny jest dla jego graczy powrót do rytmu meczowego. - Teraz najbliższe dni musimy efektywnie wykorzystać - mówi Michał Mieszko Gogol. - To nietypowa sytuacja, że czekaliśmy na mecz aż 32 dni. Ważny jest rytm meczowy, który do tej pory był bardzo zaburzony. Dlatego z jednej strony dobrze, że będziemy teraz dużo grali, ale z drugiej musimy uważać na zdrowie zawodników. Kilku z nich odczuwało jeszcze trudy przerwy i choroby COVID-19. Nie ma z nami Dusana Petkovicia, który mocno ją przeszedł, ale mam nadzieję, że jak najszybciej do nas wróci - dodał trener.

Dla zespołu Marcelo Fronckowiaka ostatnie dni były intensywne. Najpierw dość gładko przegrali w Jastrzębiu-Zdroju 0:3, a w środku tygodnia stoczyli pięciosetowy bój z GKS. W Katowicach wygrali 3:2, ale wiele trudniej będzie im powtórzyć ten wynik w Bełchatowie.

Mimo to lubinianie w starciu ze Skrą będą chcieli powalczyć o ligowe punkty i udanie zrewanżować się za mecz pierwszej kolejki. W inauguracyjnej kolejce, gdy w lubińskim RCS zawitali bełchatowianie, dwie partie były na przewagi i, mimo wyniku 1:3, zwycięstwo gości było naprawdę minimalne, wywalczone w samych końcówkach partii. Czy w meczu rewanżowym emocje również sięgnął zenitu?

Transmisja meczu PGE Skra Bełchatów - Cuprum Lubin od godziny 17:30 w Polsacie Sport.