PlusLiga: Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ramach 14. kolejki PlusLigi Indykpol AZS Olsztyn zmierzy się z Cerrad Enea Czarnymi Radom. Podopieczni trenera Daniela Castellaniego będą chcieli pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Z kolei ekipa Wojskowych będzie chciała zmazać plamę, po ostatniej przegranej. Której drużynie uda się zrealizować założony plan na niedzielne starcie? Relacja i wynik na żywo z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom na Polsatsport.pl.

Siatkarze z Olsztyna w imponującym stylu wrócili na zwycięską ścieżkę. Zawodnicy prowadzeni przez Castellaniego, w środę pokonali w Hali Urania MKS Będzin 3:0. O rozmiarze zwycięstwa niech przemówią liczby – w małych punktach 75:43, czas gry wyniósł 70 minut, a w ostatnim secie akademicy rozbili rywala 25:7, co jest wyrównaniem rekordu największej wygranej w jednym secie. W ligowej tabeli, z dorobkiem dziewięciu punktów, Akademicy zajmują 11. pozycje.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nokaut w Olsztynie! Indykpol wygrał z Będzinem w znakomitym stylu

 

W niedziele olsztynianie będą chcieli pójść za ciosem i odnieść drugie zwycięstwo z rzędu. Rywalem Akademików będzie drużyna z Radomia. Ekipa Wojskowych będzie chciała zmazać plamę, po przegranej we własnej hali 0:3 z GKS Katowice. Trener Robert Prygiel w tym spotkaniu nie mógł skorzystać m.in. z Dawida Konarskiego czy Bartłomieja Grzechnika. Ciężar gry wzięli więc na siebie Dawid Dryja czy Wiktor Josifow. W ligowej tabeli radomianie są tuż przed akademikami z Kortowa – z dorobkiem 12 punktów są na 10. pozycji.

 

W pierwszym meczu między tymi zespołami, lepsi okazali się radomianie, zwyciężając na inaugurację sezonu 3:2. W historii starć pod egidą PLS, lepszym bilansem mogą pochwalić się radomianie – 10:7.

 

Relacja i wynik na żywo z meczu Indykpol AZS Olsztyn - Cerrad Enea Czarni Radom od godziny 14:45 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport, indykpolazs.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze