TAURON Liga: Enea PTPS Piła - BKS BOSTIK Bielsko-Biała. Relacja i wynik na żywo

Enea PTPS Piła zmierzy się z BKS BOSTIK Bielsko-Biała w meczu 10. kolejki TAURON Ligi. Faworytem tego pojedynku są bielszczanki, ale w ostatnich spotkaniach PTPS zdołał zwyciężyć z beniaminkiem i urwać seta niepokonanym siatkarkom Developresu. Czy w poniedziałek zespół z Piły pójdzie za ciosem? Relacja i wynik na żywo meczu Enea PTPS Piła - BKS BOSTIK Bielsko-Biała od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.

W poniedziałek kibiców siatkówki czeka pojedynek Enea PTPS-u Piła z BKS-em BOSTIK Bielsko-Biała. Siatkarki z Piły są w tym sezonie głównym kandydatem do spadku biorąc pod uwagę fatalną serię jakiej doświadczyły na początku sezonu. Pilanki przegrały osiem spotkań z rzędu, a pierwsze zwycięstwo odniosły dopiero przed tygodniem w starciu z beniaminkiem Jokerem Świecie. Po drodze siatkarkom z Piły udało się jeszcze urwać seta w starciu z Developresem SkyRes Rzeszów, ale na tym tegoroczne sukcesy się kończą. Mimo wszystko PTPS może stanowić zagrożenie w starciu z bielszczankami, bowiem te także mają swoje problemy.

BKS BOSTIK Bielsko-Biała po wyśmienitym początku sezonu nieco osłabł przegrywając cztery spotkania z personalnie silniejszymi zespołami. Jeśli chodzi o pojedynki z równymi rywalami w tym roku bielszczanki spisują się bez zarzutu, a dodatkową motywacją w walce o kolejne punkty może być nowy sponsor tytularny klubu. Od 20 listopada siatkarki z Bielska-Białej występują pod nową nazwą, a klub zyskał również nowego kibica i maskotkę w postaci… gekona. Czy takie wsparcie będzie pomocne także w meczu z Eneą PTPS Piła? Wszystko okaże się już w poniedziałek.

Relacja i wynik na żywo meczu Enea PTPS Piła - BKS BOSTIK Bielsko-Biała od godz. 17:30 na Polsatsport.pl.