TAURON Liga: "Wiewióry" dla Szlachetnej Paczki. Akcja ŁKS-u Commercecon

Siatkówka
TAURON Liga: "Wiewióry" dla Szlachetnej Paczki. Akcja ŁKS-u Commercecon
fot. Materiały prasowe
Siatkarki ŁKS-u Commercecon po raz kolejny wezmą udział w akcji Szlachetna Paczka.

W tym roku nadeszła 20. edycja jednego z największych projektów społecznych w Polsce - Szlachetnej Paczki. Kolejny raz w akji wezmą udział "Łódzkie Wiewióry", czyli siatkarki ŁKS-u Commercecon. - Pomóżcie nam zebrać zapas orzechów na zimę, a my w waszym i naszym imieniu zrobimy paczkę dla wybranej rodziny w ramach akcji Szlachetna Paczka - zachęcają kibiców.

poprzednich latach kibice "Łódzkich Wiewiór" dokładali swoje cegiełki podczas meczów, wrzucając pieniądze do puszki. W tym roku rzeczywistość wymusiła poszukiwanie innego rozwiązania. Klub je znalazł i liczy na to, że fani równie mocno wesprą ŁKS Commercecon w niesieniu pomocy tym, którzy mieli w życiu mniej szczęścia. Razem ze sponsorem tytularnym i kibicami klub szykuje pomoc dla kolejnej rodziny z Łodzi.

 

 

- W tym roku mamy wyjątkową propozycję - jak wiewiórki zbierają orzechy na zimę, tak my zbierzemy orzechy na Szlachetną Paczkę. Srebrny orzech to wpłata w kwocie 10 zł, złoty orzech to wpłata o wartości 20 zł. Sprzedaż cegiełek-orzechów będzie prowadzona online - https://sportarena.makis.pl - napisano w komunikacie ŁKS-u.

 

ZOBACZ TAKŻE: Piłkarze reprezentacji Polski przygotowują Szlachetną Paczkę

Osoby, które kupią cegiełki-orzechy online będą mogły odebrać później w centrum biletów Sport Areny pamiątkowe bilety, dokładnie tak jak w przypadku meczu.

 

- Mamy nadzieję, że zbierzemy razem cały wielki wór orzechów i spełnimy wszystkie marzenia wybranej rodziny - czytamy w oświadczeniu.

Informacja prasowa, WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie