PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki. Transmisja w Polsacie Sport

Czy siatkarze Aluron CMC Warta Zawiercie pokonają we własnej hali Ślepsk Malow Suwałki?

W jedynym wtorkowym spotkaniu PlusLigi - siatkarze Aluronu CMC Warty Zawiercie podejmą Ślepsk Malow Suwałki. Większe szanse na triumf daje się gospodarzom, choć w tabeli znajdują się tuż za swoimi bezpośrednimi rywalami. Która ekipa zejdzie z parkietu z podniesionymi głowami? Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport.

Po tygodniu przerwy na parkiet wyjdą "Jurajscy Rycerze". Zespół prowadzony przez Igora Kolakovicia 20 listopada miał zmierzyć się z Jastrzębskim Węglem. Pozytywne wyniki testów w obozie rywali spowodowały, że mecz ten został odwołany.

Ostatnie dwa spotkania nie poszły po myśli zawiercian, którzy ponieśli porażki we własnej hali z Treflem Gdańsk oraz Stalą Nysa.

- Brakuje nam ostatnio zwycięstw i dobrej, równej gry, którą prezentowaliśmy przed przerwą – przyznał libero Krzysztof Andrzejewski.

Z kolei wcześniej zanotowali serię pięciu zwycięstw za trzy punkty, tracąc w nich zaledwie seta. Czy we wtorkowy wieczór wrócą na właściwe tory? Czy wręcz odwrotnie - przegrają trzecie kolejne spotkanie u siebie?

Goście w Zawierciu będą chcieli udowodnić, że ich czwarta lokata w rozgrywkach to nie dzieło przypadku. W dotychczasowych trzynastu spotkaniach zdobyli 20 punktów. Na szczególną uwagę zasługuję fakt, że dwukrotnie pokonali Cerrad Eneę Czarnych Radom. Z kolei nie wspominają dobrze starć z GKS Katowice. W obu potyczkach tego sezonu przegrali z drużyną ze Śląska.

W dotychczasowej historii Aluron CMC dwukrotnie konfrontował się ze Ślepskiem Malow. Do obu starć doszło w poprzednim sezonie. Pierwsze zakończyło się zwycięstwem zawiercian 3:0. W kolejnym lepsi okazali się siatkarze z Suwałk, którzy wygrali w czterech setach. Jak będzie tym razem?

Transmisja meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - Ślepsk Malow Suwałki w Polsacie Sport. Początek o 20:30.