PlusLiga: Dobre wiadomości z Jastrzębskiego Węgla. Zbliża się koniec kwarantanny

Siatkówka
PlusLiga: Dobre wiadomości z Jastrzębskiego Węgla. Zbliża się koniec kwarantanny
fot. Cyfrasport
Z Jastrzębskiego Węgla płyną też dobre wiadomości

W wyniku przeprowadzonych w poniedziałek testów RT-PCR na obecność wirusa SARS-CoV-2 w przypadku sześciu zawodników i czterech przedstawicieli sztabu szkoleniowego naszej drużyny otrzymano wyniki negatywne.

Przebadana w poniedziałek grupa to osoby, które od początku zeszłego tygodnia przebywały na kwarantannie i które po pierwszych testach były zdrowe. Wykonane w poniedziałek w ich przypadku ponowne testy na obecność wirusa SARS-CoV-2 dały we wtorek w komplecie rezultaty negatywne.

 

 

Zdrowe osoby zakończą kwarantannę w środę. W grupie tej jest sześciu zawodników i czterech członków sztabu szkoleniowego. O dalszej sytuacji epidemiologicznej w drużynie klub będzie informować na bieżąco.

 

O zakażeniach sześciu zawodników Jastrzębskiego Węgla poinformowano w minioną środę. Cała drużyna i kadra trenerska została poddana samoizolacji, tego samego dnia zdecydowano o odwołaniu trzech ligowych spotkań śląskiej ekipy

 

Niestety w klubie pojawiły się kolejne zakażenia, a ofiarami koronawirusa padli m.in. dwaj siatkarze. Te informację podano w poniedziałek. Tego samego dnia jastrzębianie poznali dokładny kalendarz spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów, w której będą rywalizować na początku grudnia.

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie