Liga Mistrzyń: Grupa Azoty Chemik Police - Dinamo AK Bars Kazań. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami kolejny dzień zmagań Grupy Azoty Chemik Police w fazie grupowej Ligi Mistrzyń. Drugim rywalem polskiej drużyny na turnieju w Novarze będzie Dinamo AK Bars Kazań. Po tym, jak policzanki gładko wygrały z VK UP Ołomuniec, czeka ich znacznie trudniejsze zadanie, bo starcie z topową europejską drużyną. Zapowiada się ciekawe starcie. Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Dinamo AK Bars Kazań na Polsatsport.pl.

We wtorek siatkarki z Polic rozpoczęły zmagania w Lidze Mistrzyń. Podopieczne trenera Przemysława Kawki zaczęły od starcia z czeską drużyną SK UP Ołomuniec, którą bez najmniejszego problemu pokonały 3:0.

 

ZOBACZ TAKŻE: Chemik Police wywalczył pierwsze zwycięstwo w Lidze Mistrzyń

 

Kolejny przeciwnik, czyli Dinamo Kazań, z którą zwycięstwo z pewnością nie przyjdzie tak łatwo. Siatkarki szkoleniowca Riszata Giljazutdinowa są drugim, zaraz po Igor Gorgonzola Novara, faworytem do wyjścia z grupy. Dzień wcześniej drużyna z Rosji uległa 0:3 gospodyniom turnieju, jednak z pewnością będzie chciała się zrewanżować w meczu z mistrzyniami Polski.

 

- Novara i Dynamo to bardzo dobre zespoły. Dynamo jest niezwykle silne na siatce, a Novara wszechstronna. Włoszki bronią tytułu, mają imponującą historię. Rosjanki zakontraktowali świetne rodzime siatkarski wsparte silnymi, zagranicznymi atakującymi - powiedział przed turniejem trener Ferhat Akbas o rywalkach.

 

Przypomnijmy, że policzanki prowadzi Kawka, który zastępuje trenera Ferhata Akbasa. Turecki szkoleniowiec nie pojechał do Novary z powodu dodatniego wyniku testu na koronawirusa.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Grupa Azoty Chemik Police - Dinamo AK Bars Kazań od godziny 20:30 na Polsatsport.pl. 

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie