PlusLiga: Gwałtowne osłabienie. Grzegorz Łomacz poczuł się źle podczas meczu i musiał opuścić boisko (WIDEO)

W zaległym meczu 4. kolejki PlusLigi Verva Warszawa Orlen Paliwa pokonała PGE Skrę Bełchatów 3:1. W czwartym secie, przy stanie 8:7 źle poczuł się rozgrywający ekipy gości Grzegorz Łomacz, który musiał opuścić boisko.

Powroty po przerwie spowodowanej koronawirusem często bywają dla sportowców trudne. Pokazała to sytuacja z meczu Vervy z PGE Skrą, która zmartwiła siatkarskich kibiców śledzących tę konfrontację. Rozgrywający ekipy z Bełchatowa poczuł się słabiej, opuścił boisko i oddał się pod opiekę sztabu medycznego.

"Niestety z boiska musiał zejść Grzegorz Łomacz, który w czwartym secie źle się poczuł. Zdrowia, Gregor, trzymamy za Ciebie kciuki!" – napisała PGE Skra Bełchatów na Twitterze.

Życzenia zdrowia pod adresem rozgrywającego bełchatowian przesłały pod tym wpisem inne kluby PlusLigi. "Grzegorz, trzymamy kciuki" (Trefl Gdańsk), "Mnóstwo zdrowia dla Gregora, trzymamy kciuki, żeby to były tylko chwilowe problemy!" (Aluron CMC Warta Zawiercie), "Trzymamy kciuki na Waszego niezŁomnego gracza!" (GKS Katowice Siatkówka), "Oglądamy i życzymy Grzegorzowi szybkiego powrotu do pełni sił!" (Ślepsk Malow Suwałki) – przeczytaliśmy w komentarzach.

Dołączamy się do życzeń zdrowia, mając nadzieję, że to jedynie chwilowe osłabnięcie i siatkarz Skry szybko wróci do zdrowia.